admin Listopad 27, 2023 Artykuly sponsorowane

Pojawiły się dobre informacje dla osób, które są posiadaczami Gdańskiej Karty Mieszkańca, a także mają w planach kupić mieszkanie w stolicy województwa pomorskiego lub jego okolicach.

Gdańska Karta Mieszkańca w ofercie dewelopera - Budros

Budros stał się pierwszym (i jedynym!) deweloperem na terenie Trójmiasta, który honoruje wspomnianą Kartę. Co to oznacza w praktyce? Dzięki Gdańskiej Karcie Mieszkańca klienci tej firmy mogą liczyć na:

  • darmowy projekt zmian aranżacyjnych zakupionego apartamentu w inwestycjach Budrosa;
  • okresowe promocje na mieszkania, dzięki którym można będzie kupić swoje „cztery kąty” w atrakcyjnej cenie.

Dla tych, którzy nie wiedzą, czym dokładnie jest Gdańska Karta Mieszkańca: dzięki tej karcie, jej posiadaczowi na terenie miasta przysługują różne zniżki lub raz w roku całkowicie darmowe wstępy do muzeów czy teatrów. Celem tej inicjatywy jest promowanie lokalnej przedsiębiorczości, do której zalicza się również deweloper Budros.

Trzy inwestycje Budrosa

Jeśli wśród czytających są chętni na zakup mieszkania oraz właściciele takiej Karty, to mogą oni od razu zapoznać się z dwoma inwestycjami dewelopera Budros, gdzie obowiązują wspomniane korzyści.

Pierwszym projektem realizowanym przez gdańskiego dewelopera jest Duet Jaśkowa Dolina, który, jak wskazuje nazwa, znajduje się na ulicy Jaśkowa Dolina w dzielnicy Gdańska – Wrzeszcz Górny.

  • Inwestycja składa się łącznie z dwóch kameralnych budynków, w których znajduje się 30 apartamentów.
  • W Duecie Jaśkowej Dolinie zaprojektowano dwu-, cztero- i pięciopokojowe mieszkania. Ich metraż waha się od 43 do 90 m².
  • Na terenie kompleksu znajdzie się również m.in. podziemna hala garażowa, plac zabaw czy przestrzeń rekreacyjna połączona ze studiem coworkingowym.

Druga inwestycja znajduje się natomiast w Kowalach niedaleko Gdańska. Inwestycję nazwano Nowe Kowale Plus i jest zdecydowanie większą realizacją od Duetu Jaśkowa Dolina.

  • Nowe Kowale Plus to osiedle złożone łącznie z czterech obiektów. Mieszkania w tej okolicy powinny spełnić oczekiwania szczególnie rodzin z dziećmi.
  • Dwu- lub trzypokojowe apartamenty mają powierzchnię od 45 do 60 m².
  • Inwestycja też posiada miejsca parkingowe, cichobieżne windy, a także plac zabaw i przestrzeń rekreacyjną.

Warto dodać, że mieszkania w inwestycji Nowe Kowale Plus można rezerwować przy pomocy Bezpiecznego Kredytu 2%. Więcej informacji o aktualnych rabatach i promocjach na apartamenty należy szukać bezpośrednio na stronie gdańskiego dewelopera Budros.

Czas na zakup mieszkania u sprawdzonego dewelopera z Gdańska!