admin Kwiecień 24, 2023 Artykuly sponsorowane

Lokalizacja ma znaczenie

Podstawową kwestią, mającą wpływ na potencjalne zyski z apartamentu nad morzem, jest jego lokalizacja. Podstawową kwestią jest tutaj miejscowość, w jakiej znajduje się dany apartament. Im bardziej jest ona bowiem nastawiona na turystów, tym większe zyski możemy uzyskać. Do najbardziej popularnych miejscowości turystycznych nad polskim Bałtykiem, należą między innymi Gdańsk, Gdynia, Sopot, Krynica Morska, Kołobrzeg, Międzyzdroje, Świnoujście, Hel. Oraz wiele innych, nieco mniejszych miejscowości. W tych miastach ceny najmu apartamentów mogą sięgnąć od kilkuset, do nawet kilku tysięcy złotych za dobę. Warto również zwrócić uwagę na położenie samych apartamentów w tychże miejscowościach. Im bliżej bowiem morza, czy też atrakcji turystycznych, tym zazwyczaj wyższa jest cena najmu, a co za tym idzie zyski. Między innymi z tego powodu ceny kupna tego typu apartamentów mogą być naprawdę wysokie.

Jakość ma znaczenie

Nie należy przy tym zapominać, że im wyższy standard, tym większe zyski można uzyskać nie tylko z wynajmu apartamentu, ale również i jego sprzedaży. Wielu bowiem potencjalnych turystów szuka ekskluzywnych apartamentów na czas pobytu nad morzem, i jest w stanie zapłacić naprawdę spore sumy, aby móc spędzić urlop w luksusie. Dotyczy to zarówno turystów zagranicznych, jak i krajowych. Doskonałym przykładem mogą być tutaj takie miejscowości, jak chociażby wspomniane przez nas wcześniej Międzyzdroje, które cieszą się ogromną popularnością wśród nie tylko turystów, ale również i deweloperów, którzy szukają odpowiednich terenów pod budowę ekskluzywnych apartamentów, przeznaczonych zarówno pod sprzedaż, jak i  wynajem, z myślą o turystach. W przypadku najbardziej luksusowych apartamentów nad Bałtykiem, ceny ich wynajmu za dobę potrafią wynieść nawet kilka tysięcy złotych za dobę, zarówno w sezonie letnim, jak i poza nim. 

Pomoc w znalezieniu odpowiedniego apartamentu

Wielu z Państwa zapewne zastanawia się, co zrobić w przypadku, gdy nie wiecie jaki apartament nad morzem kupić, a by przyniósł on wam oczekiwane zyski. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem może okazać się skorzystanie z pomocy doradców z firmy Blue Apart. Dzięki posiadanej przez nich wiedzy, a także wieloletniemu doświadczeniu pomogą oni Państwu w znalezieniu odpowiedniego dla was apartamentu, który pozwoli wam na wygenerowanie dużych zysków zarówno jeżeli zdecydujecie się na jego wynajem, jak i również jego sprzedaż w przyszłości. Ponadto oprócz pomocy w znalezieniu odpowiedniego dla Państwa apartamentu, nasi doradcy pomogą Państwu na każdym etapie kupna upragnionego przez Państwa apartamentu.