Nie znaleziono żadnych nieruchomości.

Rynek pierwotny Zgorzelec

Zgorzelec to przygraniczne miast leżące w województwie dolnośląskim. To liczące około 30 000 mieszkańców miasto przyciąga nowych mieszkańców w dużej mierze  również zagranicznych.  Jak rozwija się rynek nieruchomości pierwotnych w Zgorzelcu ? Sprawdźmy !

 

O rynku nieruchomości pierwotnych w Zgorzelcu

Rynek nieruchomości w Zgorzelcu nieustannie się zmienia.  Napływ nowych mieszkańców zainteresowanych zakupem nowego domu bądź mieszkania w Zgorzelcu powoduje dynamiczny rozwój rynku.  Deweloperzy w Zgorzelcu co roku oddają do użytku około 200 nowych mieszkań oraz nowych domów. Szczególnie domy w ostatnich lata cieszą się dużą popularnością. Dostrzegają to deweloperzy którzy poszerzają swoją ofertę o ten segment nowych nieruchomości. W Zgorzelcu największą popularnością cieszą się mieszkania na sprzedaż w nowych domach wielorodzinnych. Architektura osiedli jest nowoczesna i praktyczna, a standard realizacji mieszkań wysoki, zarówno w budynkach niskich jak i wysokich. Nieruchomości te znajdują się zarówno na przedmieściach, jak i blisko centrum miasta.

 

Nowe domy Zgorzelec

Nowe domy jednorodzinne powstają głównie na obrzeżach Zgorzelca. Są to domy w zabudowie bliźniaczej, szeregowej i wolnostojące. Inwestycja realizowana jest poprzez zastosowanie energooszczędnych i przyjaznych środowisku rozwiązań zapewniających niezbędną infrastrukturę i tereny krajobrazowe. W śród oferty deweloperów w Zgorzelcu znaleźć można nowe domy o powierzchni od 100 do 150 metrów kwadratowych. Cena nowego domu jest zdecydowanie wyższa od średniej krajowej porównując miasta podobnej wielkości. Niemniej nowe domy w Zgorzelcu warte są uwagi.

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję