Osiedle Panorama

Osiedle Panorama Tychy, Piłsudskiego

27 m2

Powierzchnia

300

Mieszkania

Apartamenty Bacha
od 6.150 zł/m2

Apartamenty Bacha Tychy, Bacha

44 - 107 m2

Powierzchnia

63

Mieszkania

TYCHY „DUNIKOWSKIEGO”

TYCHY „DUNIKOWSKIEGO” Tychy, Dunikowskiego

40 - 87 m2

Powierzchnia

73

Mieszkania

Lawendowa
Ogłoszenie archiwalne

Lawendowa Tychy, Lawendowa

32 - 66 m2

Powierzchnia

41

Mieszkania

Apartamenty Dwa Światy
Ogłoszenie archiwalne

Apartamenty Dwa Światy Tychy, Al. Piłsudskiego 65

32 - 133 m2

Powierzchnia

107

Mieszkania

Apartamenty NIN
od 5.425 zł/m2
Ogłoszenie archiwalne

Apartamenty NIN Tychy, al. marsz. Piłsudskiego

44 m2

Powierzchnia

84

Mieszkania

Rynek pierwotny Tychy

Tychy to miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim.  Tychy to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Tychach chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Tychach.

 

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Tychy

Rynek nieruchomości pierwotnych w Tychach jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Tychach. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Tychach, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Tychy rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Tychach.

W Tychach deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Tychach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Tychach kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Tychach jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Tychy

Deweloperzy w Tychach w swojej ofercie rok rocznie posiadają o Tychy dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Tychach przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Tychach znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Tychach najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Tychach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Tychy rynek pierwotny

Deweloper Tychy dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Tychy jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Tychach. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Tychach przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Tychach w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Tychach i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Tychy ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Tychy

W Tychach wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Tychach dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Tychach dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Tychach.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję