Lawendowa

Lawendowa Tychy, Lawendowa

32 - 66 m2

Powierzchnia

41

Mieszkania

Apartamenty Dwa Światy

Apartamenty Dwa Światy Tychy, Al. Piłsudskiego 65

32 - 133 m2

Powierzchnia

107

Mieszkania

TYCHY „DUNIKOWSKIEGO”

TYCHY „DUNIKOWSKIEGO” Tychy, Dunikowskiego

40 - 87 m2

Powierzchnia

73

Mieszkania

Apartamenty Bacha
od 6.150 zł/m2

Apartamenty Bacha Tychy, Bacha

44 - 107 m2

Powierzchnia

63

Mieszkania

Apartamenty NIN
od 5.425 zł/m2

Apartamenty NIN Tychy, al. marsz. Piłsudskiego

44 m2

Powierzchnia

84

Mieszkania

Osiedle Panorama

Osiedle Panorama Tychy, Piłsudskiego

27 m2

Powierzchnia

300

Mieszkania

Rynek pierwotny Tychy

Tychy to miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim.  Tychy to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Tychach chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Tychach.

 

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Tychy

Rynek nieruchomości pierwotnych w Tychach jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Tychach. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Tychach, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Tychy rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Tychach.

W Tychach deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Tychach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Tychach kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Tychach jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Tychy

Deweloperzy w Tychach w swojej ofercie rok rocznie posiadają o Tychy dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Tychach przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Tychach znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Tychach najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Tychach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Tychy rynek pierwotny

Deweloper Tychy dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Tychy jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Tychach. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Tychach przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Tychach w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Tychach i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Tychy ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Tychy

W Tychach wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Tychach dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Tychach dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Tychach.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję