Kryształowa Perła

Kryształowa Perła Kielce, Kryształowa

32

Mieszkania

Nova Klonova

Nova Klonova Kielce, Klonowa 107

75

Mieszkania

Osiedle 1 Maja - Incity
od 6.900 zł/m2

Osiedle 1 Maja - Incity Kielce, 1 Maja

132

Mieszkania

Parkowe Wzgórze Bocianek
od 6.100 zł/m2

Parkowe Wzgórze Bocianek Kielce, Warszawska

81

Mieszkania

Lotnicza 115

Lotnicza 115 Kielce, Lotnicza 18

26 - 114 m2

Powierzchnia

163

Mieszkania

Niska 2

Niska 2 Kielce, Niska 2

91

Mieszkania

Marszałkowska 64

Marszałkowska 64 Kielce, Marszałkowska 64

36

Mieszkania

Osiedle Nowy Stok
od 6.200 zł/m2

Osiedle Nowy Stok Kielce, Sikorskiego 30A

195

Mieszkania

Apartamenty przy Rynku

Apartamenty przy Rynku Kielce, Kozia 7

60

Mieszkania

Osiedle Wietrznia
od 6.400 zł/m2

Osiedle Wietrznia Kielce, Wojska Polskiego 108

83

Mieszkania

Rynek pierwotny Kielce

Kielce to miasto na prawach powiatu położone w województwie świętokrzyskim.  Kielce to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Kielcach chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Kielcach.

 

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Kielce

Rynek nieruchomości pierwotnych w Kielcach jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Kielcach. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Kielcach, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Kielce rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Kielcach.

W Kielcach deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Kielcach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Kielcach kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Kielcach jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Kielce

Deweloperzy w Kielcach w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Kielcach przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Kielcach znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Kielcach najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Kielcach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Kielce rynek pierwotny

Deweloper Kielce dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Kielce jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Kielcach. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Kielcach przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Kielcach w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Kielcach i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Kielce ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Kielce

W Kielcach wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Kielcach dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Kielcach dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Kielcach.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję