Zagórska 71

Zagórska 71 Kielce, Zagórska 71

41 - 63 m2

Powierzchnia

14

Mieszkania

Sabinówek

Sabinówek Kielce, Sabinówek 10

42 - 136 m2

Powierzchnia

16

Mieszkania

Witosa 97

Witosa 97 Kielce, Wincentego Witosa 97

25 - 86 m2

Powierzchnia

46

Mieszkania

Przystań Klonowa

Przystań Klonowa Kielce, Klonowa 87

25 - 72 m2

Powierzchnia

87

Mieszkania

Rezydencja KloNova

Rezydencja KloNova Kielce, Klonowa

24 - 91 m2

Powierzchnia

86

Mieszkania

Kadzielnia Park

Kadzielnia Park Kielce, Krakowska 34

52 - 140 m2

Powierzchnia

31

Mieszkania

Becher Turystyczna

Becher Turystyczna Kielce, Turystyczna

34 - 76 m2

Powierzchnia

52

Mieszkania

Permska
od 5.500 zł/m2

Permska Kielce, Permska

42 m2

Powierzchnia

204

Mieszkania

Kryształowa Perła

Kryształowa Perła Kielce, Kryształowa

32

Mieszkania

Nova Klonova

Nova Klonova Kielce, Klonowa 107

75

Mieszkania

Rynek pierwotny Kielce

Kielce to miasto na prawach powiatu położone w województwie świętokrzyskim.  Kielce to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Kielcach chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Kielcach.

 

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Kielce

Rynek nieruchomości pierwotnych w Kielcach jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Kielcach. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Kielcach, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Kielce rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Kielcach.

W Kielcach deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Kielcach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Kielcach kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Kielcach jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Kielce

Deweloperzy w Kielcach w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Kielcach przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Kielcach znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Kielcach najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Kielcach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Kielce rynek pierwotny

Deweloper Kielce dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Kielce jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Kielcach. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Kielcach przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Kielcach w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Kielcach i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Kielce ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Kielce

W Kielcach wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Kielcach dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Kielcach dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Kielcach.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję