Rycerska Residence

Rycerska Residence Łomża, Rycerska 19, 21

48 m2

Powierzchnia

54

Mieszkania

Nova Park
od 5.500 zł/m2

Nova Park Łomża, Akademicka

34 - 80 m2

Powierzchnia

78

Mieszkania

Osiedle Łagody
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Łagody Łomża, Porucznika Łagody

30 - 150 m2

Powierzchnia

130

Mieszkania

Złote Wzgórze
Ogłoszenie archiwalne

Złote Wzgórze Łomża, Złota

127 m2

Powierzchnia

20

Mieszkania

Słoneczny Park 54
Ogłoszenie archiwalne

Słoneczny Park 54 Łomża, Zawadzka

43 - 73 m2

Powierzchnia

105

Mieszkania

Kazańska 19
Ogłoszenie archiwalne

Kazańska 19 Łomża, Kazańska 19

31 - 71 m2

Powierzchnia

94

Mieszkania

Rynek pierwotny Łomża

Łomża to miasto na prawach powiatu położone w województwie podlaskim.  Łomża to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Łomży chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Łomży.

 

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Łomża

Rynek nieruchomości pierwotnych w Łomży jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Łomży. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Łomży, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Łomża rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Łomży.

W Łomży deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Łomży nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Łomży kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Łomży jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Łomża

Deweloperzy w Łomży w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Łomży przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Łomży znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Łomży najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Łomży nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Łomża rynek pierwotny

Deweloper Łomża dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Łomża jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Łomży. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Łomży przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Łomży w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Łomży i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Łomża ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Łomża

W Łomży wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Łomży dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Łomży dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Łomży.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję