Osiedle Parkowe

Osiedle Parkowe Jelenia Góra, Czarnoleska 49A

81 - 104 m2

Powierzchnia

54

Mieszkania

Rynek pierwotny Jelenia Góra

Jelenia Góra to miasto położone w województwie dolnośląskim otoczone piękną przyrodą Karkonoszy. To również miasto które rok rocznie przyciąga tysiące turystów z całej Polski. Rozwój miasta oraz turystyczny charakter miasta sprawia że dużo osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Jeleniej Górze. Doskonale dostrzegają to deweloperzy w Jeleniej Górze którzy chętnie lokują tu swój kapitał inwestując w nowe osiedla mieszkaniowe w Jeleniej Górze.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Jelenia Góra

Rynek owych mieszkań i domów w Jeleniej Górze jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce jednak każdy szukający nowego mieszkania w Jeleniej Górze powinien znaleźć coś dla siebie. Wśród oferty deweloperów można znaleźć mieszkania 2,3 i 4 pokojowe a także nowe domy o powierzchni od 80 do 150 m2. W ofercie jeleniogórskich deweloperów znaleźć można również mieszkania dwupoziomowe.

Na jeleniogórskim rynku mieszkaniowym dominują lokalni deweloperzy którzy rokrocznie oddają do użytkowania około 300 nowych mieszkań i domów.

Większość nowych osiedli mieszkaniowych w Jeleniej Górze to osiedla o średniowysokiej zabudowie, nowoczesne i funkcjonalne, które wśród udogodnień posiadają miejsca parkingowe, garaże podziemnie, wspólną oddzielną przestrzeń rekreacyjną, place zabaw. Deweloperzy w Jeleniej Górze w swojej ofercie posiadają również mieszkania na osiedlach zamkniętych jak i strzeżonych.

 

Nowe mieszkania Jelenia Góra

Mieszkanie w Jeleniej Górze oferują wiele możliwości. Powstają tu nieruchomości premium podnoszące komfort życia mieszkańców. Nie brakuje tu również domów o wysokim standardzie wykonania. W ofercie dewelopera jeleniogórskiego znajdują się kawalerki i apartamenty wielopokojowe. Niemniej jednak jeleniogórscy deweloperzy najchętniej zaoferują zupełnie nowe dwu- i trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 35 do 78 mkw. Większość deweloperów buduje nowe mieszkania w Jeleniej Górze, która jest strategicznie zlokalizowana, tzn. bez względu na to, gdzie się znajdują, klienci mogą swobodnie korzystać z komunikacji miejskiej oraz różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Ceny nowych mieszkań w Jeleniej Górze

Rynek deweloperski w Jeleniej Górze nie należy do najdroższych. Średnia cena nowego mieszkania w Jeleniej Górze wynosi 4800zł za metr kwadratowy mieszkania. Średnia cena na rynku pierwotnym mieści się w przedziale od 4200 do 5900 zł za metr kwadratowy. Rynek nowego budownictwa w Jeleniej Górze rozwija się bardzo prężnie jest atrakcyjny pod względem cenowym w porównaniu z innymi miastami w Polsce.

 

Lokalni deweloperzy Jelenia Góra

W Jeleniej Górze inwestycje mieszkaniowe w zdecydowanej większości realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy działają na rynku od kilkunastu lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferują mieszkania w wysokim standardzie wykonania.

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję