ONYX Luxury Apartments

ONYX Luxury Apartments Gdynia, Hugo Kołłątaja 6A

48 - 70 m2

Powierzchnia

23

Mieszkania

Nowe Karwiny

Nowe Karwiny Gdynia, Makuszyńskiego

32 - 73 m2

Powierzchnia

60

Mieszkania

Nadmorskie Tarasy

Nadmorskie Tarasy Gdynia, Śmidowicza

26 - 60 m2

Powierzchnia

715

Mieszkania

Osiedle Beauforta

Osiedle Beauforta Gdynia, Pogórze, T. Kościuszki

41 - 84 m2

Powierzchnia

600

Mieszkania

Sceneria Parkowa
od 10.400 zł/m2

Sceneria Parkowa Gdynia, Parkowa

43 - 123 m2

Powierzchnia

51

Mieszkania

Osiedle Mała

Osiedle Mała Gdynia, Mała

83 - 165 m2

Powierzchnia

6

Mieszkania

Oksywie

Oksywie Gdynia, Oksywie

30 - 91 m2

Powierzchnia

54

Mieszkania

Silva

Silva Gdynia, Bydgoska 5-15B

45 - 148 m2

Powierzchnia

230

Mieszkania

Nowe Kolibki

Nowe Kolibki Gdynia, Bernadowska

44 - 167 m2

Powierzchnia

135

Mieszkania

Wiczlino-Ogród
od 6.100 zł/m2

Wiczlino-Ogród Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Wiczlińska

27 - 107 m2

Powierzchnia

600

Mieszkania

Rynek pierwotny Gdynia

Gdynia to miasto na prawach powiatu położone w województwie pomorskim.  Gdynia to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Gdyni chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Gdyni.

 

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Gdynia

Rynek nieruchomości pierwotnych w Gdyni jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Gdyni. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Gdyni, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Gdynia rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Gdyni.

W Gdyni deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Gdyni nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Gdyni kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Gdyni jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Gdynia

Deweloperzy w Gdyni w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Gdyni przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Gdyni znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Gdyni najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Gdyni nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Gdynia rynek pierwotny

Deweloper Gdynia dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Gdynia jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Gdyni. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Gdyni przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Gdyni w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Gdyni i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Gdynia ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Gdynia

W Gdyni wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Gdyni dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Gdyni dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Gdyni.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję