Osiedle Legionów
od 6.222 zł/m2

Osiedle Legionów Radom, Zgoda 20

30 - 107 m2

Powierzchnia

366

Mieszkania

Struga Tower

Struga Tower Radom, Andrzeja Struga

31 - 79 m2

Powierzchnia

75

Mieszkania

Staszica HOUSE

Staszica HOUSE Radom, Stanisława Staszica

43 - 149 m2

Powierzchnia

52

Mieszkania

Osiedle Idea

Osiedle Idea Radom, Listopadowa

29 - 94 m2

Powierzchnia

1500

Mieszkania

Staszica House

Staszica House Radom, Staszica

43 - 149 m2

Powierzchnia

52

Mieszkania

Osiedle Idea
od 5.200 zł/m2

Osiedle Idea Radom, Listopadowa

29 - 89 m2

Powierzchnia

1500

Mieszkania

Apartamenty przy Bulwarach
Ogłoszenie archiwalne

Apartamenty przy Bulwarach Radom, Maratońska

30 - 85 m2

Powierzchnia

71

Mieszkania

Rynek pierwotny Radom

Radom to miasto na prawach powiatu położone w województwie mazowieckim.  Radom to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Radomiu chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Radomiu.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Radom

Rynek nieruchomości pierwotnych w Radomiu jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Radomiu. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Radomiu, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Radom rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Radomiu.

W Radomiu deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Radomiu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Radomiu kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Radomiu jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach. Dodajmy do tego, że ceny nowego mieszkania w Radomiu zaczynają się nawet od ok. 4500 zł/mkw! 

 

Nowe mieszkania Radom

Deweloperzy w Radomiu w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Radomiu przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Radomiu znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Radomiu najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Radomiu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Radom rynek pierwotny

Deweloper Radom dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Radom jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Radomiu. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Radomiu przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Radomiu w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Radomiu i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Radom ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Radom

W Radomiu wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Radomiu dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Radomiu dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Radomiu.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję