Nie znaleziono żadnych nieruchomości.

Rynek pierwotny Wałbrzych

Wałbrzych to malowniczo położne miasto w województwie dolnośląskim. Miasto posiada bogatą historię oraz wiele zachowanych zabytków. To w Wałbrzychu znajduję się znany na cały świat kompleks Riese. Miasto mimo że niewielkie, posada bogatą ofertę nieruchomości z rynku pierwotnego.

 

O rynku nieruchomości pierwotnych w Wałbrzychu

Wałbrzyski rynek nieruchomości pierwotnych nie należy do największych w Polsce. Przekłada się to na ceny nowych mieszkań i domów. Deweloperzy w Wałbrzychu oferują nowe mieszkania już od 3800 zł za metr kwadratowy nowego mieszkania w Wałbrzychu. Mimo niewielkiego rynku nieruchomości klienci mają w czym wybierać. Rokrocznie deweloperzy w Wałbrzychu oddają do użytkowania około 200 nowych mieszkań i domów. Szczególnie nowe domy w ostatnich latach cieszą się dużą popularnością. Deweloperzy chcąc przyciągnąć nowych klientów inwestują w nowoczesne nieruchomości.

 

 

Nowe domy Wałbrzych

Deweloperzy w Wałbrzychu projektujące nowe domy na sprzedaż w Wałbrzychu zwracają uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Inwestycje mieszkaniowe przeważnie znajdują się w pobliżu wielu terenów zielonych i oferują relaksujące panoramiczne widoki. Nowe domy w Wałbrzychu to przede wszystkim nieruchomości położone na kameralnych osiedlach.  Deweloperzy widzą również potencjał w zamkniętych osiedlach  temu też bardzo często można znaleźć ofertę nowego domu na takiej nieruchomości. Wśród oferty deweloperów w Wałbrzychu znaleźć można domy od 70 do 150 metrów kwadratowych powierzchni najczęściej oferowane w standardzie deweloperskim. Tylko nieliczne nowe domy wykańczane są pod klucz. Deweloperzy chcąc zachęcić klientów do zakupu ich nieruchomości oferują różnego rodzaje udogodnień np. ogrzewanie podłogowe, panele fotowoltaiczne, pompy ciepła. Architekci stosują wyższe standardy materiałów, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję