Apartamenty Polna

Apartamenty Polna Poznań, Jeżyce, Polna

32 - 72 m2

Powierzchnia

19

Mieszkania

Osiedle 5 Stycznia

Osiedle 5 Stycznia Poznań, 5 Stycznia

51 - 108 m2

Powierzchnia

75

Mieszkania

Florentyny Luboińskiej 5

Florentyny Luboińskiej 5 Poznań, Florentyny Luboińskiej 5

34 - 75 m2

Powierzchnia

74

Mieszkania

Os. Mateckiego

Os. Mateckiego Poznań, Mateckiego 20

34 - 80 m2

Powierzchnia

94

Mieszkania

Literacka Skwer
od 7.300 zł/m2

Literacka Skwer Poznań, Literacka

35 - 72 m2

Powierzchnia

190

Mieszkania

Nowy Sołacz Mak Dom

Nowy Sołacz Mak Dom Poznań, Jeżyce, Drzymały

42 m2

Powierzchnia

60

Mieszkania

Apartamenty Górczyńska
od 8.498 zł/m2

Apartamenty Górczyńska Poznań, Górczyńska 17-19

43

Mieszkania

Strzeszyn˄²
od 7.000 zł/m2

Strzeszyn˄² Poznań, J. W. Goethego 19

30 - 83 m2

Powierzchnia

172

Mieszkania

Lwowska 2

Lwowska 2 Poznań, Lwowska 2-6

31 - 161 m2

Powierzchnia

274

Mieszkania

Piątkowska 103
od 7.850 zł/m2

Piątkowska 103 Poznań, Piątkowska 103

27 - 72 m2

Powierzchnia

42

Mieszkania

Rynek pierwotny Poznań

Poznań to liczące około 540 tyś. mieszkańców miasto będące stolicą województwa wielkopolskiego. Poznań jest obecnie jednym z  największych ośrodkiem biznesowym, politycznym, kulturalnym, gospodarczym i naukowym w całym kraju co sprawia ,że coraz więcej osób decyduje się zamieszkać w tym regionie przyczyniając się do rozwoju nieruchomości pierwotnych w Poznaniu.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych w Poznaniu

Rynek pierwotny Poznań to jeden z największych i najbardziej konkurencyjnych rynków nieruchomości pierwotnych w Polsce. Deweloperzy w Poznaniu dbają o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie mieszkanie dzięki czemu oferta nowych mieszkań w Poznaniu jest bardzo różnorodna, a inwestycje deweloperskie w Poznaniu oferowane są we wszystkich częściach miasta Poznań. Rynek pierwotny w Poznaniu oferuje zarówno niewielkie kawalerki, które spełnią potrzeby singli i par, jak i 4-pokojowe mieszkania, które idealnie wpasują się w potrzeby rodzin. Deweloperzy w Poznaniu oferują także apartamenty dla najbardziej wymagających osób szukających mieszkania z rynku pierwotnego. W Poznaniu deweloperzy oferują mieszkania niemal we wszystkich częściach miasta, niemniej najbardziej popularne dzielnice mieszkań deweloperskich w Lublinie to:  Sołacz, Główna, Krzyżowniki-Smochowice, Głuszyna.Liczba oddawanych mieszkań w Poznaniu sprawia że miasto corocznie plasuje się na podium pod względem oddawanych nieruchomości z rynku pierwotnego. Poznań jest zatem bardzo rozbudowany  jeśli chodzi o rynek nieruchomości pierwotnych co daje łatwy dostęp do bardzo wielu interesujących obiektów mieszkalnych, którymi naprawdę warto się zainteresować i nad wybraniem, których warto się zastanowić. Rynek pierwotny Poznań sprawia że każdy znajdzie coś dla siebie.  Mieszkania Poznań rynek pierwotny

 

Nowe mieszkania Poznań rynek pierwotny

Każdy deweloper Poznań stara się wyróżnić ze swoją ofertą na tle konkurencji. Właśnie z tego powodu miasto charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Bardzo popularne są w mieście między innymi osiedla zamknięte, które gwarantują wysokie bezpieczeństwo dla wszystkich mieszkańców. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Poznaniu. Na poznańskim rynku nowych mieszkań na sprzedaż dostępna są również oferty obiektów o podwyższonym standardzie. To przeważnie kameralne apartamentowce ulokowane w centrum miasta i pobliskich dzielnicach, z licznymi udogodnieniami dla mieszkańców, o nowoczesnym designie i wysokiej jakości wykończenia części wspólnych. Dodatkowo zmiany które dotknęły nas w ostatnim czasie sprawiły że deweloperzy Poznań coraz chętniej oferują swoim klientom nowe domy. Poznań ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Nowe domy Poznań rynek pierwotny

Poznański rynek nieruchomości jest zróżnicowany i dostosowany do potrzeb mieszkańców. Rosnący popyt na nowe domy z rynku pierwotnego w Poznaniu sprawia że coraz liczniej powstają nowoczesne osiedla domów jednorodzinnych w Poznaniu. Nowe domy z rynku pierwotnego w Poznaniu przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Poznań w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta.

 

Ceny nowych mieszkań i domów Poznań

Jak przystało na duże miasto ceny nieruchomości są dość wysokie. Poznań pod względem kosztów zakupu mieszkania jest jednym z najdroższych miast w Polsce. Niewielkie mieszkania w centrum pod względem ceny przekraczają poziom 10 tys. zł/m2. Chcąc kupować taniej należy szukać nieruchomości zlokalizowanych na obrzeżach miast. Można w ten sposób wiele zaoszczędzić. Należy jednak w takiej sytuacji liczyć się z bardziej problematycznym dojazdem do centrum. W  Poznaniu nie brakuje również luksusowych inwestycji dzięki czemu najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie lokal bez kompletnie żadnego problemu i będą w stanie bardzo komfortowo z niego korzystać.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję