Stelmachów Park

Deweloper: Mak Dom
od 6.150 zł/m2

Opis inwestycji

O inwestycji

Osiedle Stelmachów Park jest realizowanym etapowo w dzielnicy Bronowice w Krakowie kompleksem kameralnych budynków wielorodzinnych.

Lokalizacja

Osiedle położone jest przy ulicy Stelmachów, w obrębie dzielnicy Bronowice. Mieszkańcy okolicy mają dostęp do punktów handlowo-usługowych, terenów wypoczynkowo-rekreacyjnych, podstawowej infrastruktury miejskiej, transportowej oraz dogodnego połączenia z innymi częściami Krakowa.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są prywatny gabinet weterynaryjny, apteka, salon urody, kościół, stacja benzynowa, sklepy spożywcze Żabka (900 m), Biedronka (950 m), Lidl (1400 m), Lewiatan (1700 m). Do sklepu IKEA – 1,8 km. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się dużo placówek edukacyjnych, jak to Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Joanny Beretty Molli (1000 m), Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. M. Kopernika i Przedszkole Samorządowe nr 118 (1500 m), Szkoła Podstawowa nr 21 im. Władysława Jagiełły (1700 m), Samorządowe Przedszkole nr 130 im. Stanisława Pagaczewskiego (1800 m), Żłobek nr 24 Samorządowy (2100 m). Osiedle leży nad rzeką Sudoł. W odległości 1,7 kilometra znajduje się Krowoderski park ze stadionem, placem zabaw i ogrodzonym terenem dla wybiegu zwierząt, do Parku im. Stanisława Wyspiańskiego - 1,9 km.

Architektura

Osiedle tworzą 8 domów w zabudowie bliźniaczej oraz dwu i trzypiętrowe kameralne budynki wykonane w nowoczesnym stylu, jasnych odcieniach, biało-szarej kolorystyce. Przeszklone balustrady balkonowe stanowią część układu architektonicznego elewacji.

Infrastruktura osiedla

Osiedle jest ogrodzone i objęty całodobowym monitoringiem. Na terenie inwestycji zaprojektowano wewnętrzne ulice wyłożone kostką brukową, wykonano zielone trawniki. Do dyspozycji mieszkańców są plac zabaw dla dzieci, zielony dziedziniec ze strefą rekreacyjną, cichobieżne windy, miejsca postojowe naziemne oraz podziemne. Do domów przynależne są garaże w bryle budynku.

Komunikacja

Inwestycja ulokowana jest w bezpośredniej bliskości arterii komunikacyjnej – ulicy Opolskiej i Henryka Pachońskiego, przez które w około 15 minut można dojechać do centrum Krakowa oraz innych dzielnic. W odległości 850 m od osiedla znajduje się przystanek autobusowy Chabrowa linii 120, 220, 240.

O mieszkaniach

W budynkach zaprojektowane są jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale mieszkalne o metrażu od 25 do 75 metrów kwadratowych. Mieszkania na parterze posiadają tarasy z ogródkami, pozostałe - balkony. Domy są o pięciopokojowym układzie i powierzchni 221,25 m2, mieszczą parter, pętro i poddasze. Dostępne są pakiety wykończeniowe wnętrz.

O deweloperze

Inwestycja jest realizowana przez firmę Mak Dom, działającą od 1992 roku. Deweloper specjalizuje się w budowie obiektów mieszkaniowych na terenie Krakowa, Warszawy, Zakopanego, Szczecina, Lublina, Olsztyna, Rzeszowa, Poznania.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 6.150 zł
  • WojewództwoMałopolskie
  • Metrażod 25 do 221 m2
  • PowiatKraków
  • Termin oddaniaII kw. 2022
  • MiejscowośćKraków
  • Liczba mieszkań286
  • DzielnicaBronowice
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaStelmachów 50-58

Szczegóły inwestycji

Wysokość pomieszczeń: 2,6

Pozostałe inwestycje dewelopera

Nowy Sołacz Mak Dom Poznań, Wielkopolskie

42 m2

Powierzchnia

60

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję