Nowe inwestycje na sprzedaż - Kraków | Villare.pl

Stelmachów Park
od 6.150 zł/m2
Promowane

Kraków, Bronowice, Stelmachów 50-58

25 - 221 m2

Powierzchnia

286

Mieszkania

Słoneczne Miasteczko
Promowane

Kraków, Bieżanów-Prokocim, Braci Czeczów

26 - 93 m2

Powierzchnia

1600

Mieszkania

Fredry 6
od 9.350 zł/m2
Ogłoszenie archiwalne
Promowane

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, 1

29 - 96 m2

Powierzchnia

600

Mieszkania

Osiedle Pasteura Etap II
od 8.200 zł/m2

Kraków, Prądnik Biały, Ludwika Pasteura

30 m2

Powierzchnia

85

Mieszkania

Piasta Park II
od 7.050 zł/m2

Kraków, Ognistych Wici

48 m2

Powierzchnia

293

Mieszkania

Lotniczówka
od 10.620 zł/m2

Kraków, Czyżyny, Życzkowskiego 5

39 m2

Powierzchnia

67

Mieszkania

Domosfera
od 8.250 zł/m2

Kraków, Mistrzejowice, Róg Bohomolca i Kniaźnina 1

52 m2

Powierzchnia

102

Mieszkania

Mieszkaj w mieście - etap Aktorów

Kraków, Bronowice, Wizjonerów

29 m2

Powierzchnia

255

Mieszkania

Łokietka 154
od 5.759 zł/m2

Kraków, Prądnik Biały, Łokietka 154

183 m2

Powierzchnia

20

Mieszkania

DUO Residence
od 12.000 zł/m2

Kraków, Zwierzyniec, Tadeusza Kościuszki 60

45 m2

Powierzchnia

35

Mieszkania

Rynek nieruchomości pierwotny Kraków

Kraków uchodzi za jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. To niezwykłe miasto do 1795r. pełniło funkcję stolicy Polski. Było również miastem koronacyjnym oraz nekropolią królów Polskich. Ulice miasta przepełnia historia, którą można wyczytać z każdego budynku czy miejsca. Dziś miasto pełni funkcję centrum administracyjnego, kulturalnego, edukacyjnego, naukowego, gospodarczego, usługowego i turystycznego. Kraków jest też drugim co do wielkości, po Warszawie, rynkiem nieruchomości pierwotnych zarówno mieszkań jak i domów.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych w Krakowie

Krakowski rynek nieruchomości pierwotnych od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem co przekłada się na ceny mieszkań i domów w Krakowie. Na dynamikę rynku nieruchomości pierwotnych w Krakowie wpływa duża i dobrze rozwinięta aglomeracja jaką jest Kraków. Duże zapotrzebowanie nowymi nieruchomościami w Krakowie powoduje konieczność kupowania tzw. ‘’dziury w ziemi’’.

 

Nowe mieszkania: Kraków

Deweloperzy w Krakowie chcąc zaspokoić potrzeby rynku nieruchomości budują nowe mieszkania w różnych częściach Krakowa. Zarówno w centrum, jak i na obrzeżach stale pojawiają się zupełnie nowe obiekty, z których korzystanie może być przyjemne i nad którymi warto się pochylić. Stawiając na nowe mieszkanie w Krakowie można bardzo komfortowo zamieszkać w tym właśnie regionie i czerpać przyjemność z wyboru nowego mieszkania w Krakowie.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Kraków

Rynek nieruchomości pierwotny w Krakowie jest drugim co do wielkości rynkiem nieruchomości w Polsce pod względem oddawanych nieruchomości z rynki pierwotnego. Kraków oferuje swoim mieszkańcom rok rocznie ponad dziesięć tysięcy nowych mieszkań co daje łatwy dostęp do bardzo wielu interesujących obiektów mieszkalnych, którymi naprawdę warto się zainteresować i nad wybraniem, których warto się zastanowić. Rynek pierwotny Kraków sprawia że każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Jak wybrać Mieszkanie rynek pierwotny: Kraków

Na etapie wybierania odpowiedniego mieszkania warto przede wszystkim zwracać uwagę na to, aby nieruchomości w ulokowane była w dobrej lokalizacji. Znaczenie ma tutaj głównie skomunikowanie z pozostałymi częściami miasta. Łatwy dojazd w różne regiony Krakowa bardzo wyraźnie wpływa na komfort mieszkania i warto zainteresować się takimi nieruchomościami. Lokalizacja wpływa również na to w jakiej cenie oferowane są nowe mieszkania Kraków i w późniejszym czasie ułatwia odsprzedaż bądź wynajem konkretnej nieruchomości Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Krakowie. Dodatkowo zmiany które dotknęły nas w ostatnim czasie sprawiły że deweloperzy Kraków coraz chętniej oferują swoim klientom nowe domy. Kraków ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Korzyści z postawienia na nowe mieszkanie: Kraków

Mieszkania Kraków z ofert deweloperów mają bardzo wiele zalet. Przede wszystkim takie nieruchomości można w pełni urządzić w zgodzie ze swoim gustem. Niektórzy z deweloperów w Krakowie pozwalają nawet wybrać rozstawienie ścianek działowych. Dzięki temu sama nieruchomość będzie w pełni dostosowana do potrzeb i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którym zależy na idealnym dostosowaniu mieszkania do wszystkich swoich wymagań. Prawidłowe urządzenie nieruchomości jest bardzo istotne i w dużym stopniu przekłada się na komfort mieszkania w danym miejscu. Nowe mieszkania Kraków ograniczają również konieczność modernizowania elementów zamontowanych przez poprzednich właścicieli. Korzyści płynące z postawienia na takie właśnie nieruchomości mogą być zatem bardzo wysokie i możliwe jest czerpanie z nich bardzo dużej radości i zadowolenia. Można czerpać mnóstwo korzyści wynikających ze zdecydowania się na takie obiekty mieszkalne wybrane dla siebie.

 

Nowe domy Kraków rynek pierwotny

Krakowski rynek nieruchomości jest zróżnicowany i dostosowany do potrzeb mieszkańców. Rosnący popyt na nowe domy z rynku pierwotnego w Krakowie sprawia że coraz liczniej powstają nowoczesne osiedla domów jednorodzinnych w Krakowie. Nowe domy z rynku pierwotnego w Krakowie przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Kraków w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta.

 

Ceny nieruchomości  w Krakowie

Kraków zalicza się do jednych z droższych miast, jeżeli chodzi o ceny nieruchomości. Dodatkowo szacuje się, że w najbliższych latach nadal ceny będą wzrastały. Obecnie przyjmuje się, że średnia cena nieruchomości wynosi około 7300 zł/m2. Wszystko zależy jednak od samej powierzchni konkretnego mieszkania i jego położenia na mapie Krakowa. Najmniejsze mieszkania w centrum wielokrotnie przekraczają cenę 10 tys. zł/m2. To samo dotyczy luksusowych nieruchomości, które są zlokalizowane w dobrych lokalizacjach. Rynek pierwotny Kraków jest jednak bardzo szeroki i każda osoba znajdzie na nim odpowiednie dla siebie mieszkanie. Zarówno osoby, które szukają luksusowych apartamentów, jak i osoby, które są w stanie zdecydować się na niewielkie mieszkanie na obrzeżach Krakowa.

 

Inwestowanie w mieszkania w Krakowie

Mieszkania Kraków kupowane pod inwestycję również cieszą się sporą popularnością i są bardzo chętnie wybierane przez wszystkich klientów. Duży popyt na mieszkania na wynajem sprawia, że nie ma żadnego problemu ze znalezieniem osób, które będą zainteresowane wynajęciem nieruchomości w Krakowie. Stale przybywają tutaj także osoby szukające pracy oraz studenci, którzy również odpowiadają za napędzanie rynku mieszkaniowego. Nowe mieszkania Kraków mogą wynajmować się w bardzo krótkim czasie i generować spore zyski dla osób, które je posiadają. Inwestowanie w nieruchomości w Krakowie cieszy się coraz większą popularnością. Istnieją nawet przedsiębiorstwa, które zajmują się zarządzaniem takimi właśnie obiektami i tym samym ułatwiają proces wynajmu czyniąc go praktycznie bezobsługowym. Możliwości inwestowania na  rynku nieruchomości  pierwotnych w Krakowie jest naprawdę wiele i jak najbardziej warto rozważyć wybranie takich właśnie rozwiązań, które będą w stanie sprawdzić się bardzo dobrze i które będą w pełni dostosowane do potrzeb i wymagań wszystkich klientów.

 

Praca w Krakowie

W Krakowie nie brakuje pracy dla osób z różnych branż. Bardzo rozbudowany rynek pracy i obecność wielu przedsiębiorstw sprawia, że w tym mieście praktycznie każda osoba będzie w stanie znaleźć dla siebie zatrudnienie i będzie zadowolona z zamieszkania w tym właśnie regionie. Kraków to także możliwość bardzo dynamicznego rozwoju zawodowego i osiągnięcia wysokich zarobków. Działa tutaj wiele międzynarodowych korporacji, które dają bardzo duże możliwości rozwoju i praca w których może być bardzo satysfakcjonująca. Również osoby z niższymi kompetencjami będą w stanie znaleźć w Krakowie wiele ciekawych ofert pracy. Liczne firmy produkcyjne oraz logistyczne stale poszukują kandydatów na pracowników fizycznych. Jest to zatem jedno z najlepszych miast do rozwoju zawodowego i zarabiania pieniędzy. Wiele osób z tego korzysta i przeprowadza się do Krakowa właśnie w celu poszukiwania nowej pracy dla siebie. To z kolei jeszcze bardziej napędza rynek nieruchomości i sprawia, że każdy deweloper Kraków jest w stanie z większą łatwością sprzedawać oferowane nieruchomości.

 

Kraków duży ośrodek akademicki

Kraków stanowi także bardzo duży ośrodek akademicki i przyciąga młode osoby z całej Polski. Wiele działających w mieście uczelni kształci na wszystkich najpopularniejszych kierunkach. To tutaj mieści się również Akademia Górniczo-Hutnicza oraz Uniwersytet Jagielloński, czyli uczelnie z bardzo długą historią i bardzo dobrą opinią na temat jakości kształcenia. Nie dziwi zatem bardzo duży przypływ ludzi do miasta i chęć studiowania właśnie w Krakowie. Młode osoby bardzo często decydują się na wynajem dla siebie mieszkania, które pozwala na komfortowe funkcjonowanie w mieście. Osoby inwestujące w mieszkania mają zatem ułatwione zadanie w związku z ich wynajmem. Nowe mieszkania Kraków cieszą się szczególnie dużą popularnością i są najchętniej wybierane przez młode osoby, które poszukują nieruchomości o dobrym standardzie. Najlepiej wynajmują się dla studentów kawalerki zlokalizowane w pobliżu kampusów akademickich. Łatwy dostęp do uczelni i wszystkich atrakcji miasta ma kluczowe znaczenie dla młodych osób podczas wybierania odpowiedniego dla siebie mieszkania.

 

Kraków przyciąga wielu turystów

Na rynek nieruchomości w Krakowie bardzo mocno wpływa także duża liczba przyjeżdżających do miasta turystów. Kraków jest jednym z najbardziej przyjaznych w Europie miast dla turystów i cieszy się bardzo dużą popularnością. Zawdzięcza to przede wszystkim swoim walorom historycznym, które każdego roku ściągają do tego miasta tłumy osób, które są zainteresowane dokładnym poznaniem samego Krakowa. W samym roku 2015 ilość turystów odwiedzających Kraków przekroczyła 10 milionów osób. W kontekście rynku nieruchomości ma to szczególne znaczenie dla osób, które decydują się na wynajem krótkoterminowy, który może być bardzo opłacalny. Może sprawdzać się znakomicie i bardzo mocno cieszyć wszystkie osoby.

 

Wydarzenia kulturalne w Krakowie

W drugim największym mieście w Polsce nie brakuje także wydarzeń kulturalnych. Osoby chcące prowadzić intensywne życie kulturalne powinny jak najbardziej rozważyć wybranie Krakowa jako miejsca do zamieszkania dla siebie. Kraków daje dostęp do bardzo wielu obiektów kulturalnych, z których warto korzystać. Oferowanych jest także wiele unikatowych w skali kraju wydarzeń, w których można brać udział. W Krakowie nie brakuje także koncertów, na których można bawić się naprawdę znakomicie.

Fani nocnego życia mają natomiast do wyboru wiele klubów oraz pubów. Duża liczba młodych osób sprawia, że lokale te stale tętnią życiem, a w centrum w późnych godzinach można spodziewać się naprawdę wielu atrakcji. Mieszkańcy Krakowa mają tym samym zapewnionych bardzo wiele atrakcji, które powodują, że spędzanie czasu w mieście będzie bardzo przyjemne i komfortowe dla wszystkich zainteresowanych. Osoby przeprowadzające się do Krakowa będą dzięki temu z pewnością zachwycone możliwościami, które daje to właśnie miasto.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję