Nie znaleziono żadnych nieruchomości.

Rynek Pierwotny Oleśnica

Oleśnica to miasto liczące około 37 tyś. Mieszkańców położone w województwie  dolnośląskim. Dzięki swojemu położeniu i dogodnej komunikacji jest chętnie wybierana przez mieszkańców Wrocławia do zamieszkania.

 

Mieszkania z rynku pierwotnego w Oleśnicy

Oleśnica jako miasto satelickie Wrocławia posiada bogatą ofertę nieruchomości z rynku pierwotnego. Wśród oferty deweloperów w Oleśnicy znaleźć można kawalerki, mieszkania dwu, trzy i cztero pokojowe a także nowe domy. Deweloper Oleśnica stawia na osiedla kameralne w zabudowie niskiej. Bardzo popularne są również osiedla nowych domów.

W ostatnich latach w Oleśnicy powstało wiele osiedli mieszkaniowych a także nowych domów. Duża konkurencja na rynku między deweloperami przynosi korzyści na tutejszym rynku nieruchomości pierwotnych. Klienci mogą wybierać spośród nowych mieszkań i domów zlokalizowanych w kluczowych punktach miasta lub na terenach sąsiednich, gdzie mogą cieszyć się spokojem i naturą.

 

Oferta nowych domów w Oleśnicy

Deweloperzy w Oleśnicy mocno stawiają na osiedla nowych domów w Oleśnicy co można zauważyć w rosnącej liczbie zawieranych transakcji na tym polu. W śród oferty deweloperów znajdują się domu wolnostojące, w zabudowie bliźniaczej czy szeregowej. Powierzchnia ofertowanych nowych mieszkań przez deweloperów wynosi od 80 do nawet 150 metrów kwadratowych powierzchni. Część z oferowanych nowych domów w Oleśnicy znajduję się na zamkniętych strzeżonych osiedlach. Część deweloperów oferuje swoim klientom również  swobodę w kształtowaniu powierzchni wewnętrznej nowych domów.

Rynek nieruchomości w Oleśnicy nie należy do najdroższych w Polsce. Oczywiście ma na to wpływ popyt na nowe mieszkania i domy. Oleśnica należy to tych miast w którym cały czas brakuje owych nieruchomości. W efekcie nowe inwestycje ciągle drożeją.

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję