Osiedle Silesia
od 3.435 zł/m2

Osiedle Silesia Zielona Góra, Osiedle Śląskie

44 m2

Powierzchnia

41

Mieszkania

Anny Jagiellonki
od 5.950 zł/m2

Anny Jagiellonki Zielona Góra, Anny Jagiellonki

29 - 73 m2

Powierzchnia

140

Mieszkania

Nowa Łężyca
od 5.700 zł/m2

Nowa Łężyca Zielona Góra, Łężyca, Odrzańska

35 - 89 m2

Powierzchnia

600

Mieszkania

Osiedle Pryzmat
od 5.250 zł/m2

Osiedle Pryzmat Zielona Góra, Łężyca-Inwestycyjna 3-9

36 - 60 m2

Powierzchnia

128

Mieszkania

Osiedle Murano
od 5.550 zł/m2

Osiedle Murano Zielona Góra, Łężyca-Inwestycyjna 10-16

28 - 74 m2

Powierzchnia

175

Mieszkania

Locum Botanica
od 5.890 zł/m2

Locum Botanica Zielona Góra, Botaniczna 75A-75B

42 - 84 m2

Powierzchnia

62

Mieszkania

Osiedle Wróblewskiego
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Wróblewskiego Zielona Góra, Wróblewskiego

36 - 82 m2

Powierzchnia

36

Mieszkania

Osiedle Park Sudecki
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Park Sudecki Zielona Góra, Sudecka

33 - 187 m2

Powierzchnia

250

Mieszkania

MERLOFT
Ogłoszenie archiwalne

MERLOFT Zielona Góra, Plac Jana Matejki

33 - 115 m2

Powierzchnia

116

Mieszkania

NOVA PARK
Ogłoszenie archiwalne

NOVA PARK Zielona Góra, Różana

25 - 62 m2

Powierzchnia

198

Mieszkania

Rynek pierwotny Zielona Góra

Zielona Góra to miasto na prawach powiatu położone w województwie lubuskimZielona Góra to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Zielonej Górze chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Zielonej Górze.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Zielona Góra

Rynek nieruchomości pierwotnych w Zielonej Górze jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Zielonej Górze. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Zielonej Górze, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Zielona Góra rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Zielonej Górze.

W Zielonej Górze deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Zielonej Górze nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Zielonej Górze kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Zielonej Górze jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach. Dodajmy do tego, że ceny nowego mieszkania w Zielonej Górze zaczynają się nawet od ok. 4 000 zł/mkw! 

 

Nowe mieszkania Zielona Góra

Deweloperzy w Zielonej Górze w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Zielonej Górze przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Zielonej Górze znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Zielonej Górze najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Zielonej Górze nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Zielona Góra rynek pierwotny

Deweloper Zielona Góra dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Zielona Góra jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Zielonej Górze. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Zielonej Górze przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Zielonej Górze w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Zielonej Górze i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Zielona Góra ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Zielona Góra

W Zielonej Górze wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Zielonej Górze dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Zielonej Górze dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Zielonej Górze.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję