Dębinowa Oaza
od 5.700 zł/m2

Dębinowa Oaza Słupsk, Podgórna

34 - 85 m2

Powierzchnia

28

Mieszkania

Tarasy Sobieskiego
od 5.692 zł/m2

Tarasy Sobieskiego Słupsk, Sobieskiego

30 - 104 m2

Powierzchnia

205

Mieszkania

Nowa Zamiejska

Nowa Zamiejska Słupsk, Zamiejska

31 - 96 m2

Powierzchnia

220

Mieszkania

Villa Nova
Ogłoszenie archiwalne

Villa Nova Słupsk, Jana Kilińskiego 20

50 - 79 m2

Powierzchnia

27

Mieszkania

Nowe Miasto
Ogłoszenie archiwalne

Nowe Miasto Słupsk, Dywizjonu 303

25 - 67 m2

Powierzchnia

1000

Mieszkania

Rynek pierwotny Słupsk

Słupsk to miasto na prawach powiatu położone w województwie pomorskim.  Słupsk to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Słupsku chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Słupsku.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Słupsk

Rynek nieruchomości pierwotnych w Słupsku jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Słupsku. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Słupsku, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Słupsk rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Słupsku.

W Słupsku deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Słupsku nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Słupsku kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Słupsku jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Słupsk

Deweloperzy w Słupsku w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Słupsku przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Słupsku znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Słupsku najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Słupsku nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Słupsk rynek pierwotny

Deweloper Słupsk dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Słupsk jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Słupsku. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Słupsku przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Słupsku w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Słupsku i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Słupsk ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Słupsk

W Słupsku wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Słupsku dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Słupsku dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Słupsku.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję