Rodzinne Zacisze Bielawy

Rodzinne Zacisze Bielawy Toruń, Suwalska

144 m2

Powierzchnia

10

Mieszkania

Port Drzewny

Port Drzewny Toruń, Stary Toruń, Port Drzewny

1

Mieszkania

Zielony Podgórz

Zielony Podgórz Toruń, Kręta 49

1

Mieszkania

Rynek Pierwotny Toruń

Toruń to liczące około 200 tyś. mieszkańców miasto z niezwykle ciekawą historią i jedna z najstarszych aglomeracji w Polsce. To miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim cieszące się dużą popularnością w śród nowych mieszkańców. Dynamiczny rozwój miasta, napływ nowych mieszkańców sprawia że rynek nieruchomości pierwotnych w Toruniu jest w ścisłej czołówce jeśli chodzi o inwestycje w nowe inwestycje mieszkaniowe w Polsce.

 

O rynku nieruchomości pierwotnych w Toruniu

Toruń to dynamicznie rozwijające się miasto w Polsce. Rynek nieruchomości pierwotnych również dynamicznie się rozwija. W mieście powstają nowe mieszkania a także domy. Rok rocznie deweloperzy w Toruniu oddają do użytku blisko 500 nowych mieszkań i domów z tendencją wzrostową. Nowe inwestycje deweloperskie w Toruniu charakteryzują się wysokim standardem wykonania oraz nietuzinkową architekturą. Nowe mieszkania w Toruniu przyciągają również ceną. Nowe inwestycje mieszkaniowe w Toruniu powstają blisko centrum lub dzielnicach doskonale skomunikowanych z newralgicznymi punktami w mieście. Nowe mieszkania dostępne są zarówno w dużych kompleksach mieszkaniowych jak i niewielkich, kameralnych inwestycjach. Nowopowstałe osiedla mieszkaniowe w Toruniu przyciągają wysokim standardem i licznymi udogodnieniami.

Toruński deweloper mocno stawia również na segment nowych domów. Te powstają na obrzeżach miasta lecz są dobrze skomunikowane z centrum Torunia.

 

Nowe domy: Toruń

Deweloperzy w Toruniu widząc ogólnopolski bum na nowe domy coraz częściej inwestują w tę część nieruchomości pierwotnych. Nowe domy w Toruniu powstają w oddali miejskiego zgiełku blisko natury. Nie oznacza to że są słabo skomunikowane z centrum miasta wręcz przeciwnie. Nowe osiedla domów  w Toruniu budowane są wraz z towarzyszącą infrastrukturą dzięki czemu nowi mieszkańcy nie muszą martwić się o dojazd do pracy, szkoły czy uczelni. Deweloperzy w Toruniu dbają również o to aby nowe domy jak i całe osiedla były przyjazne przyrodzie dlatego coraz częściej spotkać można domy wyposażone w panele fotowoltaiczne, pompy ciepła i inne przyjazne przyrodzie rozwiązania.   W śród dostępnych ofert deweloperów z Torunia znaleźć można nowe domy o powierzchni od 80 do 200 metrów kwadratowych w zabudowie szeregowej, bliźniaczej jak również wolnostojące domy. Toruń oferuje również nowe domy na osiedlach zamkniętych jak i strzeżonych. Większość nowych domów  w Toruniu postawiona jest na osiedlach bezczynszowych dlatego nowi mieszkańcy nie muszą martwić się o dodatkowe koszty. W śród udogodnień jakie stosują toruńscy deweloperzy budując nowe domy są między innymi wspólne przestrzenie relaksacyjne czy place zabaw. Większość deweloperów chcąc oszczędzić nowym mieszkańcom stres związany z wykańczaniem nowego domu oferuję różne usługi dodatkowe w tym wykończenie pod klucz czy zmiany lokatorskie.

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję