Port Drzewny

Port Drzewny Toruń, Stary Toruń, Port Drzewny

1

Mieszkania

Zielony Podgórz

Zielony Podgórz Toruń, Kręta 49

1

Mieszkania

Rodzinne Zacisze Bielawy

Rodzinne Zacisze Bielawy Toruń, Suwalska

144 m2

Powierzchnia

10

Mieszkania

Zielony Podgórz
Ogłoszenie archiwalne

Zielony Podgórz Toruń, Kręta

133 m2

Powierzchnia

12

Mieszkania

Rynek Pierwotny Toruń

Toruń to liczące około 200 tyś. mieszkańców miasto z niezwykle ciekawą historią i jedna z najstarszych aglomeracji w Polsce. To miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim cieszące się dużą popularnością w śród nowych mieszkańców. Dynamiczny rozwój miasta, napływ nowych mieszkańców sprawia że rynek nieruchomości pierwotnych w Toruniu jest w ścisłej czołówce jeśli chodzi o inwestycje w nowe inwestycje mieszkaniowe w Polsce.

 

O rynku nieruchomości pierwotnych w Toruniu

Toruń to dynamicznie rozwijające się miasto w Polsce. Rynek nieruchomości pierwotnych również dynamicznie się rozwija. W mieście powstają nowe mieszkania a także domy. Rok rocznie deweloperzy w Toruniu oddają do użytku blisko 500 nowych mieszkań i domów z tendencją wzrostową. Nowe inwestycje deweloperskie w Toruniu charakteryzują się wysokim standardem wykonania oraz nietuzinkową architekturą. Nowe mieszkania w Toruniu przyciągają również ceną. Nowe inwestycje mieszkaniowe w Toruniu powstają blisko centrum lub dzielnicach doskonale skomunikowanych z newralgicznymi punktami w mieście. Nowe mieszkania dostępne są zarówno w dużych kompleksach mieszkaniowych jak i niewielkich, kameralnych inwestycjach. Nowopowstałe osiedla mieszkaniowe w Toruniu przyciągają wysokim standardem i licznymi udogodnieniami.

Toruński deweloper mocno stawia również na segment nowych domów. Te powstają na obrzeżach miasta lecz są dobrze skomunikowane z centrum Torunia.

 

Nowe domy: Toruń

Deweloperzy w Toruniu widząc ogólnopolski bum na nowe domy coraz częściej inwestują w tę część nieruchomości pierwotnych. Nowe domy w Toruniu powstają w oddali miejskiego zgiełku blisko natury. Nie oznacza to że są słabo skomunikowane z centrum miasta wręcz przeciwnie. Nowe osiedla domów  w Toruniu budowane są wraz z towarzyszącą infrastrukturą dzięki czemu nowi mieszkańcy nie muszą martwić się o dojazd do pracy, szkoły czy uczelni. Deweloperzy w Toruniu dbają również o to aby nowe domy jak i całe osiedla były przyjazne przyrodzie dlatego coraz częściej spotkać można domy wyposażone w panele fotowoltaiczne, pompy ciepła i inne przyjazne przyrodzie rozwiązania.   W śród dostępnych ofert deweloperów z Torunia znaleźć można nowe domy o powierzchni od 80 do 200 metrów kwadratowych w zabudowie szeregowej, bliźniaczej jak również wolnostojące domy. Toruń oferuje również nowe domy na osiedlach zamkniętych jak i strzeżonych. Większość nowych domów  w Toruniu postawiona jest na osiedlach bezczynszowych dlatego nowi mieszkańcy nie muszą martwić się o dodatkowe koszty. W śród udogodnień jakie stosują toruńscy deweloperzy budując nowe domy są między innymi wspólne przestrzenie relaksacyjne czy place zabaw. Większość deweloperów chcąc oszczędzić nowym mieszkańcom stres związany z wykańczaniem nowego domu oferuję różne usługi dodatkowe w tym wykończenie pod klucz czy zmiany lokatorskie.

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję