Opis inwestycji

Cieszymy się, że w końcu możemy podzielić się w Wami naszym pomysłem. Nad projektem Port Drzewny pracowaliśmy wiele miesięcy, dbając o każdy szczegół. Teraz wszystko jest dopięte na ostatni guzik, dlatego możemy przejeść do najważniejszego - do realizacji projektu.

Nasze osiedle powstaje w Toruniu i gminie Zławieś Wielka. Główny dojazd do osiedla będzie prowadzić drogą krajową nr 80 i ul. Szeroką. To zaledwie kilka kilometrów od toruńskiej Starówki. I kilkanaście minut samochodem, bo na tej trasie nie ma korków.

Nowe osiedla w Toruniu zazwyczaj są realizowane przez różnych inwestorów. Każde ma swojego architekta, swój projekt i swoją wizję. W Porcie Drzewnym będzie inaczej. Nasza zasada to jeden inwestor, jeden architekt, jeden projekt. To zupełnie nowa jakość.

Nasz projekt rozpisaliśmy na 10 etapów. A jego realizacja potrwa co najmniej 10 lat. Teraz rozpoczęliśmy pierwszy etap, w którym proponujemy Wam 58 nowoczesnych domów wraz z ogrodami w różnych rodzajach zabudowy (od bliźniaków - poprzez zespoły złożone z czterech i ośmiu budynku - aż po zabudowę szeregową) i o różnej powierzchni (od 79 do 129 m kw.). Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie i tak dostosować projekt, żeby dom odpowiadał nie tylko oczekiwaniom i potrzebom, ale też możliwościom finansowym.

Takiego projektu w Toruniu jeszcze nie było. Na naszym osiedlu nie będzie źródeł niskiej emisji czy przemysłowych kominów, a co za tym idzie - smogu. Będziemy korzystać z odnawialnych źródeł energii, a w przyszłości być może także ze źródeł geotermalnych.

To nie jest nasza pierwsza inwestycja. Nasz zespół ma bogate doświadczenie w realizacji projektów budowlanych i deweloperskich, jak i z obrotem nieruchomościami. Port Drzewny jest rezultatem naszych wieloletnich doświadczeń. Zaprojektowaliśmy takie osiedle, na którym sami chcielibyśmy mieszkać - bezpieczne, wygodne i przyjazne.

Zachęcamy Was do zapoznania się z naszym pomysłem. Na szczegółowe pytania odpowiedzą nasi opiekunowie klienta. Zapraszamy!

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoKujawsko-pomorskie
  • Metrażod 0 m2
  • PowiatToruń
  • Termin oddaniaIV kw. 2021
  • MiejscowośćToruń
  • Liczba mieszkań1
  • DzielnicaStary Toruń
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaPort Drzewny

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 2
Liczba apartamentów: 1
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję