Nowe inwestycje na sprzedaż - Toruń | Villare.pl

Metropolitan

Toruń, Podgórna 42

36 m2

Powierzchnia

26

Mieszkania

Artystyczne Osiedle

Toruń, Targowa

29 - 112 m2

Powierzchnia

323

Mieszkania

Osiedle Naturia

Toruń, Grasera 4-8

38 - 95 m2

Powierzchnia

200

Mieszkania

Apartamenty Krasińskiego

Toruń, Krasińskiego 15A

38 - 96 m2

Powierzchnia

15

Mieszkania

Zielone Stawki
od 6.900 zł/m2

Toruń, Kniaziewicza 54-56

35 - 55 m2

Powierzchnia

57

Mieszkania

Sosnowy Las

Toruń, Strzałowa 17-19

32 - 94 m2

Powierzchnia

1500

Mieszkania

NOWE TORPO

Toruń, Żwirki Wigury 55

Port Drzewny

Toruń, Stary Toruń, Port Drzewny

1

Mieszkania

Zielony Podgórz

Toruń, Kręta 49

1

Mieszkania

Osiedle Harmonia

Toruń, Strobanda 3A-3B

33 - 84 m2

Powierzchnia

375

Mieszkania

Rynek pierwotny Toruń

Toruń to liczące około 200 tyś. mieszkańców miasto z niezwykle ciekawą historią i jedna z najstarszych aglomeracji w Polsce. To miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim będące także dużym ośrodkiem naukowym, kulturalnym i turystycznym w Polsce. Nieustanny rozwój miasta sprawia, że coraz więcej osób decyduje się zamieszkać w tym regionie przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Toruniu.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Toruń

Toruński rynek nieruchomości pierwotnych mieszkań jak i domów doskonale odzwierciedla charakter miasta. Rozwój gospodarczy miasta przyciąga coraz więcej osób chcących zamieszkać w mieście co doskonale dostrzegaj deweloperzy w Toruniu oferując nowoczesne mieszkania i domy z rynku pierwotnego. W Toruniu deweloperzy w swojej ofercie posiadają około tysiąca nowych mieszkań i domów ulokowanych we wszystkich częściach miasta Toruń. Rynek pierwotny w Toruń posiada inwestycje mieszkaniowe w ścisłym centrum miasta jak i na obrzeżach miasta Toruń. Mieszkania z rynku pierwotnego wśród toruńskich inwestycji deweloperskich znaleźć można zarówno niewielkie kawalerki, które spełnią potrzeby singli i par, jak i 4-pokojowe mieszkania, które idealnie wpasują się w potrzeby rodzin. Niemniej deweloperzy w Toruniu najchętniej oferują nowe mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 60m2. Deweloperzy w Toruniu oferują także apartamenty dla najbardziej wymagających osób szukających mieszkania z rynku pierwotnego. W Toruniu deweloperzy oferują mieszkania niemal we wszystkich częściach miasta, niemniej najbardziej popularne dzielnice mieszkań deweloperskich w Toruniu to osiedle Bartnika oraz osiedle Artystyczne. Dodatkowo zmiany które dotknęły nas w ostatnim czasie sprawiły że deweloperzy Toruń coraz chętniej oferują swoim klientom nowe domy. Toruń ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu. Nowe osiedla domów jednorodzinnych w Toruniu powstają na obrzeżach miasta i są polecane przede wszystkim osobom ceniącym ciszę i spokój. 

 

Lokalni deweloperzy Toruń

W Toruniu wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Toruniu dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Toruniu dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Toruniu.

 

Mieszkania Toruń rynek pierwotny

Nowe mieszkania Toruń budowane są we wszystkich częściach miasta Toruń. Deweloperzy w Toruniu oferują nowe mieszkania zarówno blisko centrum, jak i na obrzeżach miasta w zdecydowanie spokojniejszych okolicach. Nowe mieszkania w Toruniu na obrzeżach polecane są przede wszystkim rodzinom z dziećmi. Bliskość natury i spokój sprawiają, że można wieść bardzo wygodne życie w tych regionach. Niemniej i w ścisłym centrum deweloper w Toruniu jest w stanie zaoferować różnorodne mieszkania, które są dostosowane do potrzeb singli, jak i rodzin z dziećmi. Jest to gwarancja tego, że każda osoba znajdzie odpowiednią dla siebie nieruchomość, która będzie w pełni odpowiadała potrzebom klientów i która zaspokoi ich wszystkie oczekiwania. Dla bardzo wymagających klientów na rynek pierwotny Toruń oferuje także luksusowe apartamenty, które w pełni odpowiadały potrzebom najbardziej wymagających osób szukających mieszkania z rynku pierwotnego. Toruń oferuje nowe mieszkania w stosunkowo przystępnych cenach. Nowe mieszkania w Toruniu są zdecydowanie tańsze w porównaniu z innych polskimi miastami. Dzięki temu potencjalni kupujący mogą pozwolić sobie na zakup nowego mieszkania w Toruniu bez konieczności ponoszenia bardzo wysokich kosztów z tym związanych.

 

Domy Toruń rynek pierwotny

Deweloper Toruń dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Toruń jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Toruniu. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Toruniu przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Toruń w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Toruniu i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Toruń ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Ceny nowych mieszkań i domów Toruń

Ceny mieszkań w Toruń nie należą do najniższych w kraju. Przeciętna cena nowego mieszkania w Toruniu kształtuje się na poziomie około 4800 zł/m2. Niemniej wiele zależy od standardu i lokalizacji nieruchomości. Osoby pragnące kupić mieszkanie taniej powinny szukać mieszania w Toruniu na obrzeżach miasta. Należy jednak w takiej sytuacji liczyć się z bardziej problematycznym dojazdem do centrum. Nowe mieszkania o wyższym standardzie i apartamenty lokalizowane są bliżej centrum a ich ceny przekraczają 5200 zł/m2   

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję