Seaside Garden
od 15.500 zł/m2

Seaside Garden Świnoujście, Kornela Ujejskiego

29 m2

Powierzchnia

70

Mieszkania

Greeneri Park
od 16.974 zł/m2

Greeneri Park Świnoujście, Bogusławskiego 3-5

25 - 90 m2

Powierzchnia

145

Mieszkania

11-go Listopada 70
od 13.500 zł/m2

11-go Listopada 70 Świnoujście, 11-go Listopada 70

27 - 122 m2

Powierzchnia

58

Mieszkania

Green Square
od 8.500 zł/m2

Green Square Świnoujście, Karsiborska 4

37 - 57 m2

Powierzchnia

48

Mieszkania

Apartamenty Wisus
Ogłoszenie archiwalne

Apartamenty Wisus Świnoujście, Żeromskiego 17

21 - 88 m2

Powierzchnia

37

Mieszkania

Sun Towers
Ogłoszenie archiwalne

Sun Towers Świnoujście, Wyspiańskiego

29 - 188 m2

Powierzchnia

235

Mieszkania

Penelopa Silver
Ogłoszenie archiwalne

Penelopa Silver Świnoujście, Kościuszki 9A

30 - 82 m2

Powierzchnia

56

Mieszkania

Silver Corner
Ogłoszenie archiwalne

Silver Corner Świnoujście, Grunwaldzka 58A

26 - 46 m2

Powierzchnia

26

Mieszkania

Rynek pierwotny Świnoujście

Świnoujście to liczące około 40 tyś. mieszkańców miasto położone w województwie zachodniopomorskim. Świnoujście jest miastem uzdrowiskowym położonym na północno-zachodnim krańcu Polski. Świnoujście to również ośrodek nadmorski i portowy położony na trzech wyspach. Bliskość morza oraz pogranicza sprawia że dużo osób decyduje się na zakup mieszkania w tym regionie przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Świnoujściu.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Świnoujście

Rynek nieruchomości pierwotnych w Świnoujściu jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo tego wiele osób decyduje się zakupić mieszkanie w Świnoujściu traktując je jako inwestycje. Na dynamikę rynku nieruchomości pierwotnych w Świnoujściu wpływają walory turystyczne regionu. Dlatego też deweloperzy w Świnoujściu, chętnie inwestycją budując nowe mieszkania w Świnoujściu. Deweloperzy w Świnoujściu uwzględniając potrzeby rynku tworzą nowe osiedla mieszkaniowe w Świnoujściu złożone zarówno z nowych mieszkań, jak i domów. Oferta deweloperów w Świnoujściu jest zróżnicowana w zależności od pożądanego klienta. Napływ nowych wymagających mieszkańców dostrzegają deweloperzy w Świnoujściu co owocuje nowymi inwestycjami mieszkaniowymi w tym mieście. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Świnoujściu, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Świnoujściu rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju  ale oferuje szereg nowych mieszkań w Świnoujściu. W szczególności osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowoczesny nowy dom w Świnoujściu od dewelopera. W śród oferty deweloperów z Świnoujściu znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe.

 

Mieszkania Świnoujście rynek pierwotnych

Deweloperzy w Świnoujściu oferują około 500 nowych mieszkań w 14 inwestycjach deweloperskich. W śród oferty deweloperów ze Świnoujścia znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Świnoujściu najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 65m2. Deweloperzy w Świnoujściu oferują także apartamenty dla najbardziej wymagających osób szukających mieszkania z rynku pierwotnego. W Świnoujściu deweloperzy oferują także apartamenty dla najbardziej wymagających osób szukających mieszkania z rynku pierwotnego. W Świnoujściu deweloperzy oferują mieszkania niemal we wszystkich częściach miasta a średnia cena nowego mieszkania należy do najniższych w kraju. Niektóre nowe osiedla mieszkaniowe w Świnoujściu są monitorowane a także zamknięte do osób postronnych, dzięki temu możemy czuć się bezpiecznie w nowym mieszkaniu w Świnoujściu. Ponadto część deweloperów wdrożyła system monitoringu wizyjnego, zapewniając w ten sposób zwiększone bezpieczeństwo, także placówki zabaw. Większość deweloperów buduje w Świnoujściu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Świnoujście rynek pierwotny

Deweloperzy w Świnoujściu dostrzegają zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Świnoujście jest niewielkim miastem dzięki czemu nowe osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające domów o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Świnoujściu. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Świnoujściu przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Świnoujście w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Świnoujściu i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Świnoujście ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję