Osiedle Europejskie
od 4.550 zł/m2

Osiedle Europejskie Gorzów Wielkopolski, Londyńska

44 m2

Powierzchnia

97

Mieszkania

Plac Jana Pawła II
od 4.900 zł/m2

Plac Jana Pawła II Gorzów Wielkopolski, pl. Jana Pawła II

32 - 79 m2

Powierzchnia

800

Mieszkania

Osiedle Europejskie
od 5.300 zł/m2

Osiedle Europejskie Gorzów Wielkopolski, Londyńska

2050

Mieszkania

Osiedle Sady II
od 5.300 zł/m2

Osiedle Sady II Gorzów Wielkopolski, Marii Juchacz

33 - 77 m2

Powierzchnia

410

Mieszkania

Mieszkania Żelazna
od 4.690 zł/m2

Mieszkania Żelazna Gorzów Wielkopolski, Żelazna 22-34

22 - 34 m2

Powierzchnia

38

Mieszkania

Wróblewskiego 13
Ogłoszenie archiwalne

Wróblewskiego 13 Gorzów Wielkopolski, Wróblewskiego

30 - 80 m2

Powierzchnia

32

Mieszkania

Kostrzyńska
Ogłoszenie archiwalne

Kostrzyńska Gorzów Wielkopolski, Kostrzyńska

96

Mieszkania

Okulickiego
Ogłoszenie archiwalne

Okulickiego Gorzów Wielkopolski, Okulickiego

31 - 62 m2

Powierzchnia

45

Mieszkania

Murawy Gorzowskie
Ogłoszenie archiwalne

Murawy Gorzowskie Gorzów Wielkopolski, Tartaczna

25 - 64 m2

Powierzchnia

144

Mieszkania

Apartamenty Czereśniowa
Ogłoszenie archiwalne

Apartamenty Czereśniowa Gorzów Wielkopolski, Czereśniowej

45 - 70 m2

Powierzchnia

35

Mieszkania

Rynek pierwotny Gorzów Wielkopolsk

Gorzów Wielkopolsk to miasto na prawach powiatu położone w województwie lubuskimGorzów Wielkopolsk to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Gorzowie Wielkopolskim chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Gorzowie Wielkopolskim.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Gorzów Wielkopolsk

Rynek nieruchomości pierwotnych w Gorzowie Wielkopolskim jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Gorzowie Wielkopolskim. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Gorzowie Wielkopolskim, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Gorzów Wielkopolsk rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Gorzowie Wielkopolskim.

W Gorzowie Wielkopolskim deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Gorzowie Wielkopolskim nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach. Dodajmy do tego, że ceny nowego mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim zaczynają się nawet od ok. 4 000 zł/mkw! 

 

Nowe mieszkania Gorzów Wielkopolsk

Deweloperzy w Gorzowie Wielkopolskim w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Gorzowie Wielkopolskim znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Gorzowie Wielkopolskim najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Gorzowie Wielkopolskim nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Gorzów Wielkopolsk rynek pierwotny

Deweloper Gorzów Wielkopolsk dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Gorzów Wielkopolsk jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Gorzowie Wielkopolskim. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Gorzowie Wielkopolskim przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Gorzowie Wielkopolskim w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Gorzowie Wielkopolskim i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Gorzów Wielkopolsk ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Gorzów Wielkopolsk

W Gorzowie Wielkopolskim wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Gorzowie Wielkopolskim dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Gorzowie Wielkopolskim.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję