Osiedle Europejskie

Deweloper: Budnex
od 5.300 zł/m2

Opis inwestycji

Gwarancja starannego wykonania, funkcjonalnego rozkładu pomieszczeń i nowoczesnej architektury – to wszystko sprawia, że mieszkania od dewelopera Budnex cieszą się ogromną popularnością. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi inwestycjami w Gorzowie Wielkopolskim na Osiedlu Europejskim oraz przy Placu Jana Pawła II.

Nowe mieszkania na sprzedaż dostępne są w wielu wariantach do wyboru. To zarówno lokale jedno-, jak i wielopokojowe, z balkonem/tarasem. Inwestycje w Gorzowie Wielkopolskim dedykowane są każdemu, kto szuka swojego miejsca na ziemi. Osiedle Europejskie przypadnie do gustu szczególnie miłośnikom spokoju i bliskości terenów zielonych, lokale przy Placu Jana Pawła II kuszą natomiast bliskością różnego rodzaju lokali użytkowych, jak i placówek edukacyjnych (co czyni okolicę atrakcyjną szczególnie dla rodzin z dziećmi w wieku szkolnym).

Osiedle Europejskie, Londyńska 13 A-C, budynek nr 15

Przystąpiliśmy do budowy kolejnego budynku w ramach kompleksu mieszkaniowego na nowym Osiedlu Europejskim. Budynek 15 składa się z 55 mieszkań.

Osiedle Europejskie to doskonały adres na mapie Gorzowa Wielkopolskiego. Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy? Koniecznie sprawdź lokalizację ulicy Londyńskiej.

Przystań życiowa dla każdego

Osiedle Europejskie to miejsce skierowane przede wszystkim do rodzin, ale każdy może znaleźć tutaj własną życiową przystań. Nasze budynki mają pełne wyposażenie. Znajdziesz tutaj dużo miejsc parkingowych, podziemne garaże, komórki lokatorskie, wygodne windy, przestronne balkony. Na zewnątrz: ciąg pieszy wśród drzew.

Blisko zieleni, blisko natury

Mieszkania na Osiedlu Europejskim w Gorzowie znajdują się blisko granicy miasta i otulone są zielenią okolicznych lasów. Bliskość natury to niewątpliwie wyjątkowy atut naszej propozycji. Spokój i natura leżą u podstaw koncepcji naszego osiedla, które pozwala cieszyć się pięknymi widokami i wybrać na zamiejską wycieczkę z rodziną na rowerach bo po co samochód, skoro do lasu jest tak blisko.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 5.300 zł
  • WojewództwoLubuskie
  • Metrażod 0 m2
  • PowiatGorzów Wielkopolski
  • Termin oddaniaIV kw. 2022
  • MiejscowośćGorzów Wielkopolski
  • Liczba mieszkań2050
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaLondyńska

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 19
Liczba kondygnacji: 4-6
Liczba apartamentów: 2050
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję