Jasna 4

Jasna 4 Bydgoszcz, Jasna 4

40 - 75 m2

Powierzchnia

32

Mieszkania

Leszczyńskiego 32

Leszczyńskiego 32 Bydgoszcz, Leszczyńskiego 32

37 - 63 m2

Powierzchnia

64

Mieszkania

Kolorowe Garbary 22

Kolorowe Garbary 22 Bydgoszcz, Garbary 22

25 - 75 m2

Powierzchnia

84

Mieszkania

Awiator

Awiator Bydgoszcz, Koszalińska 14

87

Mieszkania

Prosta 1

Prosta 1 Bydgoszcz, Prosta 1

28

Mieszkania

Łokietka 46
od 6.800 zł/m2

Łokietka 46 Bydgoszcz, Łokietka 46

33 - 101 m2

Powierzchnia

32

Mieszkania

Osiedle Filmowe
od 5.050 zł/m2

Osiedle Filmowe Bydgoszcz, Filmowa

27 - 82 m2

Powierzchnia

449

Mieszkania

Jaskółcza 30
od 6.650 zł/m2

Jaskółcza 30 Bydgoszcz, Jaskółcza 30

48 - 109 m2

Powierzchnia

18

Mieszkania

Osiedle Podniebne Ogrody
od 6.600 zł/m2

Osiedle Podniebne Ogrody Bydgoszcz, Żwirki i Wigury

30 - 101 m2

Powierzchnia

700

Mieszkania

Murapol Osiedle Akademickie

Murapol Osiedle Akademickie Bydgoszcz, Akademicka

27 - 64 m2

Powierzchnia

665

Mieszkania

Rynek pierwotny Bydgoszcz

Bydgoszcz to liczące około 354 tyś. mieszkańców miasto będące stolicą województwa kujawsko-pomorskiego. Bydgoszcz to także duży ośrodek biznesowy, kulturalny, gospodarczy i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta sprawia ,że coraz więcej osób decyduje się zamieszkać w tym regionie przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Bydgoszczy.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Bydgoszcz

Rynek nieruchomości pierwotny Bydgoszcz to jeden z największych i najbardziej konkurencyjnych rynków nieruchomości pierwotnych w Polsce. Oferta nowych mieszkań i domów w Bydgoszczy jest szeroka, a deweloperzy w Bydgoszczy dbają o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie mieszkanie. W Bydgoszczy deweloperzy w swojej ofercie posiadają ponad dwa tysiące mieszkań ulokowanych we wszystkich częściach miast Bydgoszcz. Rynek pierwotny w Bydgoszcz posiada inwestycje mieszkaniowe w ścisłym centrum miasta jak i na obrzeżach miasta Bydgoszcz. Mieszkania z rynku pierwotnego wśród bydgoskich inwestycji deweloperskich znaleźć można zarówno niewielkie kawalerki, które spełnią potrzeby singli i par, jak i 4-pokojowe mieszkania, które idealnie wpasują się w potrzeby rodzin. Niemniej deweloperzy w Bydgoszczy najchętniej oferują nowe mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 60m2. Deweloperzy w Bydgoszczy oferują także apartamenty dla najbardziej wymagających osób szukających mieszkania z rynku pierwotnego. W Bydgoszczy deweloperzy oferują mieszkania niemal we wszystkich częściach miasta, niemniej najbardziej popularne dzielnice mieszkań deweloperskich w Bydgoszczy to osiedla: Górzyskowo, Szwenderowo, Leśne. Dodatkowo zmiany które dotknęły nas w ostatnim czasie sprawiły że deweloperzy Bydgoszcz coraz chętniej oferują swoim klientom nowe domy. Bydgoszcz ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu. Nowe osiedla domów jednorodzinnych w Bydgoszczy powstają na obrzeżach miasta i są polecane przede wszystkim osobom ceniącym ciszę i spokój. 

 

Mieszkania Bydgoszcz rynek pierwotny

Nowe mieszkania Bydgoszcz budowane są we wszystkich częściach miasta Bydgoszcz. Deweloperzy w Bydgoszczy oferują nowe mieszkania zarówno blisko centrum, jak i na obrzeżach miasta w zdecydowanie spokojniejszych okolicach. Nowe mieszkania w Bydgoszczy na obrzeżach polecane są przede wszystkim rodzinom z dziećmi. Bliskość natury i spokój sprawiają, że można wieść bardzo wygodne życie w tych regionach. Niemniej i w ścisłym centrum deweloper w Bydgoszczy jest w stanie zaoferować różnorodne mieszkania, które są dostosowane do potrzeb singli, jak i rodzin z dziećmi. Jest to gwarancja tego, że każda osoba znajdzie odpowiednią dla siebie nieruchomość, która będzie w pełni odpowiadała potrzebom klientów i która zaspokoi ich wszystkie oczekiwania. Dla bardzo wymagających klientów na rynek pierwotny Bydgoszcz oferuje także luksusowe apartamenty, które w pełni odpowiadały potrzebom najbardziej wymagających osób szukających mieszkania z rynku pierwotnego. Bydgoszcz mimo, że jest stolicą województwa kujawsko-pomorskieg oferuje nowe mieszkania w stosunkowo przystępnych cenach. Nowe mieszkania w Bydgoszczy są zdecydowanie tańsze w porównaniu z innych polskimi miastami. Dzięki temu potencjalni kupujący mogą pozwolić sobie na zakup nowego mieszkania w Bydgoszczy bez konieczności ponoszenia bardzo wysokich kosztów z tym związanych.

 

Domy Bydgoszcz rynek pierwotny

Deweloper Bydgoszcz dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Bydgoszcz jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Bydgoszczy. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Bydgoszczy przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Bydgoszcz w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Bydgoszczy i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Bydgoszcz ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Ceny nowych mieszkań i domów Bydgoszcz

Ceny mieszkań w Bydgoszczy nie należą do najniższych w kraju. Przeciętna cena nowego mieszkania w Bydgoszczy kształtuje się na poziomie około 6100 zł/m2. Niemniej wiele zależy od standardu i lokalizacji nieruchomości. Osoby pragnące kupić mieszkanie taniej powinny szukać mieszania w Bydgoszczy na obrzeżach miasta. Należy jednak w takiej sytuacji liczyć się z bardziej problematycznym dojazdem do centrum. Nowe mieszkania o wyższym standardzie i apartamenty lokalizowane są bliżej centrum a ich ceny przekraczają 7000 zł/m2   

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję