Osiedle Wróblewskiego

Deweloper: Krysiak Deweloper
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Osiedle Wróblewskiego jest kolejną inwestycją realizowaną przez Spółki P&K Development Sp. z o.o. Spółkę Komandytową tym razem w uzdrowiskowych Cielcach Zdrój.
Obecnie zakończone są prace projektowe i oczekujmy na uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę trzech budynków wielorodzinnych realizowanych w III etapach, łącznie 36 mieszkań.
Planowane rozpoczęcie I etapu inwestycji to I kw. 2021r. , zakończenie I kw. 2022r. Rozpoczęcie II etapu inwestycji II kw. 2021r. , zakończenie II kw. 2022r. Rozpoczęcie III etapu inwestycji III kw. 2021r. i zakończenie III kw. 2022r.
Inwestycja zlokalizowana będzie w prestiżowej części Cieplic Zdrój przy ul. Wróblewskiego i PCK.

Dom przy Wróblewskiego to nowoczesny budynek wielorodzinny, z eleganckim i stylowym wykończeniem elewacji. Zaprojektowano w nim 12 mieszkań, charakteryzujących się różną wielkością powierzchni użytkowej pomiędzy 36m2, a 53 m2 oraz dopasowanym do niej układzie funkcjonalnym. Wszystkie lokale są jasne i wygodne, z optymalnie wykorzystaną przestrzenią wewnętrzną, a duże hole ułatwiają komunikację.

W każdym z lokali znajduje się WYSOKI 2,65m, przestronny, słoneczny SALON Z OKAZAŁYMI OKNAMI, który jest bezpośrednim łącznikiem pomiędzy funkcjonalną kuchnią /jadalnią a kameralnym i idealnym do wypoczynku balkonem. Niewątpliwie każdy z członków rodziny odnajdzie swój azyl i doskonałe miejsce do odpoczynku w jednej z przestronnych sypialni, które posiadają bezpośredni dostęp do balkonów.

Mieszkania budowane będą z najnowszych dostępnych technologii spełniając wszystkie kryteria energooszczędności a dachy kryte będą estetyczną nowoczesną płaską dachówką ceramiczną z 50 letnia gwarancją.
Wszystkie materiały używane do budowy są skrupulatnie dobierane i dostarczane przez solidnych producentów.

Fasady budynku ozdobione zostaną eleganckim i szykownym kamieniem naturalnym oraz ciepłym drewnem, całość nada inwestycji niepowtarzalny indywidualny klimat.

W każdym mieszkaniu znajduje się wysoki, przestronny salon z widokiem na panoramę KARKONOSZY. Salon z okazałymi oknami skierowany będzie na południowy - wschód co sprawia, że przez większość dnia będzie salonem słonecznym z kameralnym i idealnym do wypoczynku tarasem lub balkonem. Również doskonałe miejsce do odpoczynku nasi klienci znajdą w jednej z przestronnych sypialni, które posiadają również bezpośredni dostęp do balkonów.

Bardzo dobra lokalizacja w spokojnej części Cieplic aczkolwiek w świetnie skomunikowanym miejscu, pozwala na szybkie dojście do centrum Cieplic Plac Piastowski , dyskontów spożywczych , szkoły podstawowej czy do Aquaparku z basenami termalnymi. Ponadto lokalizacja pozwala na komfortowy dojazd do położonych w niedalekiej odległości kurortów górskich takich jak Karpacz 15 km czy Szklarska Poręba 17km .

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoLubuskie
  • Metrażod 36 do 82 m2
  • PowiatZielona Góra
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćZielona Góra
  • Liczba mieszkań36
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaWróblewskiego
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję