Osiedle Beauforta

Deweloper: Euro Styl S.A.

Opis inwestycji

O INWESTYCJI

CODZIENNY KOMFORT ŻYCIA

Już od dziesięciu lat na granicy Pogórza i Gdyni tworzy się nowa dzielnica. Na jej terenie powstaje Osiedle Beauforta - miejsce nowoczesne, przyjazne mieszkańcom i prospołeczne. To tutaj mieszkańcy mają na miejscu wszystko czego potrzeba do wygodnego życia. Na terenie osiedla mieści się przedszkole, a w pobliżu znajdują się szkoły podstawowe, przychodnia oraz duża galeria handlowa z licznymi sklepami i lokalami usługowymi.  Wpływa to na codzienny komfort życia i zapewnia zaspokojenie bieżących potrzeb w najbliższej okolicy.

Osiedle wyróżnia   kameralna zabudowa nawiązująca pod względem architektury do zabudowy nadmorskich kurortów oraz przemyślana i przyjazna mieszkańcom przestrzeń publiczna pozwalająca ciekawie spędzić czas na osiedlu bez względu na porę roku. Na terenie inwestycji zaplanowano 24 budynki o niskiej zabudowie, których proste i nowoczesne kształty swobodnie wkomponowują się w otaczającą zieleń. Kameralność zamieszkania zagwarantują duże przestrzenie pomiędzy budynkami.

Na parterach wybranych budynków znajdują się   lokale usługowe. Rodzice, którzy wybiorą Osiedle Beauforta docenią również bliskość przedszkola "Beauforcik" zlokalizowanego na terenie inwestycji.

NAJBOGATSZY TEREN SPORTOWY I REKREACYJNY W OKOLICY

Osiedle Beauforta wyróżnia się ze względu na najbogatszą infrastrukturę sportową i rekreacyjną w okolicy. Część sportowa obejmuje: boisko wielofunkcyjne, siłownię na świeżym powietrzu, strefę crossfit, pająk linowy, tyrolkę, ściankę wspinaczkową i skate park. Natomiast chwile wytchnienia zapewnią: strefa relaksu, amfiteatr, zielnik, zielony labirynt, grządki uprawne, dolina kwiatów, szachy oraz ślimak.  Daje to mieszkańcom wiele możliwości korzystania z różnego rodzaju aktywności fizycznych   i wypoczynku na łonie natury. Unikalna przestrzeń wspólna   zachęca  dzieci do wyjścia na podwórko, a ich rodziców do aktywnego spędzania czasu z pociechami i sąsiadami niezależnie od pogody.

Niewątpliwym atutem osiedla jest Port Beauforta stanowiący zadaszoną wiatę z atrakcjami, takimi jak: piłkarzyki, stoły do ping-ponga czy do gry w szachy.

Dzieci będą mogły aktywnie spędzać czas na bogato wyposażonym placu zabaw lub rozwijać swoją wyobraźnię w domku dla dzieci dającym możliwość zabawy także w deszczowe dni. Dodatkowo dla starszej części mieszkańców przewidziano strefę relaksu, która znajdować się będzie bezpośrednio przy oczku wodnym.

WYPOCZYNEK NAD MORZEM

Doskonałe położenie Osiedla Beauforta umożliwi również korzystanie z uroków mieszkania w niedalekiej odległości od morza. Z inwestycji w zaledwie 20 minut rowerem można dojechać na piękną plażę w Babich Dołach oraz na plażę i bulwar, które mieszczą się na gdyńskim Oksywiu. Niespełna 15 minut samochodem zajmuje dojazd do Mechelinek ze spacerowym molem, świeżą rybą prosto z kutra, skansenem rybackim i Rezerwatem Przyrody Mechelińskie Łąki. Biegnącą wzdłuż plaży ścieżką dydaktyczną można z Mechelinek dojść do Rewy, będącej polską stolicą wind- i kitesurfingu.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPomorskie
  • Metrażod 41 do 84 m2
  • PowiatGdynia
  • Termin oddaniaI kw. 2022
  • MiejscowośćGdynia
  • Liczba mieszkań600
  • DzielnicaPogórze
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • Ulica T. Kościuszki

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 24
Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 600
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję