Wiczlino-Ogród

Deweloper: Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.
od 6.100 zł/m2

Opis inwestycji

MIASTO-OGRÓD

Projekt osiedla inspirowany jest ideą miasta-ogrodu, samodzielnego miasteczka otoczonego zielenią, co wpisuje się w plany rozwoju największej dzielnicy w Gdyni. Na terenie Chwarzna-Wiczlina sukcesywnie powstają nowe rozwiązania drogowe, tereny rekreacyjne oraz lokale usługowo-handlowe. To unikalne połączenie miejskich udogodnień i bliskości natury zapewnia mieszkańcom Wiczlina-Ogród doskonałe warunki do życia.


USŁUGI I SKLEPY NA MIEJSCU

Wzdłuż głównej ulicy Filipkowskiego znajduje się wiele przydatnych sklepów jak m.in. piekarnia, sklep spożywczy, delikatesy mięsne, warzywniak, sklep zoologiczny i kwiaciarnia. Funkcjonuje również sporo lokali usługowych, w tym m.in. bistro, klubokawiarnia, salon urody, fryzjer, stomatolog i laboratorium medyczne. Co więcej, po drugiej stronie ul. Wiczlińskiej znajduje się przychodnia zdrowia, apteka oraz sklep dyskontowy.

 

RODZINNY KLIMAT

Wiczlino-Ogród posiada bogatą ofertę edukacyjną i rekreacyjną. Na miejscu jest wiele placów zabaw oraz teren rekreacyjny z tyrolką oraz boiskami do streeball’a i beach soccera. Na osiedlu funkcjonują dwa przedszkola oraz klubik dziecięcy. Po sąsiedzku z osiedlem zlokalizowany jest kompleks edukacyjny z publicznym przedszkolem, szkołą podstawową oraz XVII Liceum Ogólnokształcącym należące do grona Microsoft Showcase School. W drugim etapie budowy kompleksu powstanie kryta pływalnia.

 

WICZLINO-OGRÓD POŁUDNIE

Wiczlino-Ogród Południe to najnowsza, wyjątkowo przytulna część osiedla, którą wyróżniać będzie kameralne sąsiedztwo parkowej zieleni, drzew i willowej zabudowy. Lokale handlowe i usługowe w budynkach przy ul. Tęczowej domkną zabudowę tej części osiedla od strony północnej, tworząc zaciszną enklawę dla jej mieszkańców. Mieszkania mają optymalne metraże, z dużymi przeszkleniami, z przestronnymi balkonami, tarasami lub ogródkami.

 

SĄSIEDZKA ATMOSFERA

Cechą wyróżniającą osiedle w Chwarznie-Wiczlinie jest wyjątkowa sąsiedzka atmosfera, którą tworzą mieszkańcy ceniący walory Wiczlina-Ogród. Sąsiedzkie spotkania odbywają się nie tylko w mieszkaniach, ale również w m.in. w klubokawiarni czy bistro, a dzieci wspólnie bawią na placach zabaw czy terenie rekreacyjnym. Z przyjemnością obserwuje się społeczność angażującą się w sprawy dotyczące swojej dzielnicy.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 6.100 zł
  • WojewództwoPomorskie
  • Metrażod 27 do 107 m2
  • PowiatGdynia
  • Termin oddaniaI kw. 2023
  • MiejscowośćGdynia
  • Liczba mieszkań600
  • DzielnicaChwarzno-Wiczlino
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaWiczlińska

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 41
Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 600
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję