Kameralny Baranówek

Deweloper: Komplexbud

Opis inwestycji

AMERALNY BARANÓWEK to nowa inwestycja w cichym i spokojnym miejscu oś. Baranówek składająca się z 24 apartamentów, które zostały zaprojektowane ze staranna dbałością o estetykę detalu zapewniając wyjątkową atmosferę mieszkańcom. Zastosowane, nowoczesne systemy instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych gwarantują stały wysoki poziom jakości życia.

Na życzenie klienta oferujemy możliwość dopasowania układu mieszkania do indywidualnych potrzeb.

Jednym z atrybutów tej inwestycji są malowniczo położone w pobliżu kompleksu tereny rekreacyjne: Rezerwat przyrody Kadzielnia, Park Baranowski, Stadion Leśny zapewniające możliwość czynnego wypoczynku. Ulica Ściegiennego stanowi zaś szybkie i płynne połączenie z ścisłym centrum miasta, szczególnie istotne dla pracujących w śródmieściu osób.

Budynek usytułowany jest pomiędzy ulicami Chodkiewicza i Kwarcianą. Został elegancko i reprezentacyjnie wkomponowany w pierzeje tych ulic, które są zacisznym i urokliwym miejscem tego osiedla.Inwestycja stworzona została z myślą o osobach szukających nowego mieszkania dla siebie jak i dla tych, którzy chcieliby dobrze ulokować swoje fundusze.

Budynek posiada 5 kondygnacji nadziemnych, nadbudówkę oraz 1 kondygnację podziemną.W części podziemnej został zaprojektowany garaż wielostanowiskowy z 20 miejscami postojowymi które zostaną oddane do dyspozycji mieszkańców oraz komórki lokatorskie.

Na zewnątrz zaprojektowanych jest 19 miejsc postojowych w tym dwa miejsca postojowe dla samochodów z których korzystają osoby niepełnosprawne. Na parterze budynku będą znajdować się 3 lokale usługowe z bezpośrednimi wejściami od strony ulicy, idealne uzupełniające potencjał budynku i ułatwiające dostęp do różnych usług dla mieszkańców.

Teren wokół, zostanie urządzony jako teren zielony w formie trawników podkreślających kształt budynku oraz akcentujący główne dojścia do niego.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, teren inwestycji będzie ogrodzony i wyposażony w kontrolę dostępu. Wjazd na teren inwestycji i do garażu podziemnego odbywać się będzie przez sterowaną elektronicznie bramę.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŚwiętokrzyskie
  • Metrażod 32 m2
  • PowiatKielce
  • Termin oddaniaIII kw. 2021
  • MiejscowośćKielce
  • Liczba mieszkań24
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaKwarciana

Inwestycje w pobliżu

Osiedle Okrzei Kielce, Świętokrzyskie

28 - 110 m2

Powierzchnia

162

Mieszkania

Przystań Klonowa Kielce, Świętokrzyskie

25 - 73 m2

Powierzchnia

86

Mieszkania

Park Klonowy Kielce, Świętokrzyskie

37 - 91 m2

Powierzchnia

83

Mieszkania

Rezydencja KloNova Kielce, Świętokrzyskie

24 - 91 m2

Powierzchnia

86

Mieszkania

Okrzei 50 Kielce, Świętokrzyskie

55 m2

Powierzchnia

40

Mieszkania

Dom Langiewicza Kielce, Świętokrzyskie

56 m2

Powierzchnia

10

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję