Nowe inwestycje na sprzedaż - Kielce | Villare.pl

Zagórska 71

Zagórska 71 Kielce, Zagórska 71

41 - 63 m2

Powierzchnia

14

Mieszkania

Sabinówek

Sabinówek Kielce, Sabinówek 10

42 - 136 m2

Powierzchnia

16

Mieszkania

Witosa 97

Witosa 97 Kielce, Wincentego Witosa 97

25 - 86 m2

Powierzchnia

46

Mieszkania

Przystań Klonowa

Przystań Klonowa Kielce, Klonowa 87

25 - 72 m2

Powierzchnia

87

Mieszkania

Rezydencja KloNova

Rezydencja KloNova Kielce, Klonowa

24 - 91 m2

Powierzchnia

86

Mieszkania

Kadzielnia Park

Kadzielnia Park Kielce, Krakowska 34

52 - 140 m2

Powierzchnia

31

Mieszkania

Becher Turystyczna

Becher Turystyczna Kielce, Turystyczna

34 - 76 m2

Powierzchnia

52

Mieszkania

Kameralny Baranówek

Kameralny Baranówek Kielce, Kwarciana

32 m2

Powierzchnia

24

Mieszkania

Permska
od 5.500 zł/m2

Permska Kielce, Permska

42 m2

Powierzchnia

204

Mieszkania

Dom Langiewicza
od 5.200 zł/m2

Dom Langiewicza Kielce, Langiewicza

56 m2

Powierzchnia

10

Mieszkania

Rynek pierwotny Kielce

Kielce to miasto na prawach powiatu położone w województwie świętokrzyskim.  Kielce to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Kielcach chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Kielcach.

 

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Kielce

Rynek nieruchomości pierwotnych w Kielcach jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Kielcach. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Kielcach, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Kielce rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Kielcach.

W Kielcach deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Kielcach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Kielcach kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Kielcach jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Kielce

Deweloperzy w Kielcach w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Kielcach przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Kielcach znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Kielcach najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Kielcach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Kielce rynek pierwotny

Deweloper Kielce dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Kielce jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Kielcach. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Kielcach przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Kielcach w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Kielcach i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Kielce ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Kielce

W Kielcach wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Kielcach dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Kielcach dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Kielcach.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję