Nieruchomości Śląskie Tychy Tychy Dunikowskiego TYCHY „DUNIKOWSKIEGO”

TYCHY „DUNIKOWSKIEGO”

Deweloper: PRB Dom

Opis inwestycji

OSTATNIE WOLNE MIESZKANIA !!! Dwa budynki mieszkalne wielorodzinne zlokalizowane przy ul. Honoraty/Dunikowskiego w Tychach. Wkomponowane w otoczenie wraz z urządzonym zagospodarowaniem . Planowany termin zakończenia inwestycji 31.12.2017 r. Inwestycja została podzielona na dwa budynki B1 i B2. W jednym budynku przewidziane jest 55 mieszkań, natomiast w drugim 18 mieszkań. Powierzchnie lokali od 40 m2 do 87 m2. Budynki będą składać się z 5-kondygnacji nadziemnych i piwnicy (parking podziemny). Na parterze mieszkania będą posiadały ogródki, natomiast na piętrach duże balkony lub tarasy. Kompleks będzie posiadał zamykany plac zabaw.

73 nowych mieszkań w ramach naszej nowej inwestycji. Do każdego z mieszkań jest możliwość zakupu komórki lokatorskiej oraz miejsca postojowego w podziemnym garażu (dostępne są 54 miejsca parkingowe) lub zewnętrznego w ogrodzonym kompleksie z bramą na pilot. Ściany między mieszkaniami będą wykonane z materiałów o wysokiej izolacyjności akustycznej. Każda klatka schodowa będzie szeroka i estetycznie wykończona, zostanie wyposaża w windę osobową firmy Schindler.

Przewidziano ocieplenie budynków styropianem grafitowym, dzięki czemu rachunki za c.o. będą znacznie niższe. Drzwi wejściowe do lokali wykonane w klasie PREMIUM, a duże rozmiary okien lepiej doświetlą pomieszczenia. W mieszkaniach zostaną wykonane tynki maszynowe gipsowe, w łazience tynk cementowy z wykończeniem “na ostro”. Wysoką jakość wszystkich lokali mieszkaniowych zapewnia: wentylacja mechaniczna, bogata infrastruktura teletechniczna wraz z światłowodami oraz wiele innych rozwiązań.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŚląskie
  • Metrażod 40 do 87 m2
  • PowiatTychy
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćTychy
  • Liczba mieszkań73
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaDunikowskiego

Inwestycje w pobliżu

Lawendowa Tychy, Śląskie

32 - 66 m2

Powierzchnia

41

Mieszkania

Apartamenty Dwa Światy Tychy, Śląskie

32 - 133 m2

Powierzchnia

107

Mieszkania

Osiedle Bursztynowe Tychy, Śląskie

98 - 161 m2

Powierzchnia

19

Mieszkania

Apartamenty Bacha Tychy, Śląskie

44 - 107 m2

Powierzchnia

63

Mieszkania

Apartamenty NIN Tychy, Śląskie

44 m2

Powierzchnia

84

Mieszkania

Osiedle Panorama Tychy, Śląskie

27 m2

Powierzchnia

300

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję