Nieruchomości Śląskie Tychy Tychy TYCHY „DUNIKOWSKIEGO”

TYCHY „DUNIKOWSKIEGO”

Deweloper: PRB Dom

Opis inwestycji

OSTATNIE WOLNE MIESZKANIA !!! Dwa budynki mieszkalne wielorodzinne zlokalizowane przy ul. Honoraty/Dunikowskiego w Tychach. Wkomponowane w otoczenie wraz z urządzonym zagospodarowaniem . Planowany termin zakończenia inwestycji 31.12.2017 r. Inwestycja została podzielona na dwa budynki B1 i B2. W jednym budynku przewidziane jest 55 mieszkań, natomiast w drugim 18 mieszkań. Powierzchnie lokali od 40 m2 do 87 m2. Budynki będą składać się z 5-kondygnacji nadziemnych i piwnicy (parking podziemny). Na parterze mieszkania będą posiadały ogródki, natomiast na piętrach duże balkony lub tarasy. Kompleks będzie posiadał zamykany plac zabaw.

73 nowych mieszkań w ramach naszej nowej inwestycji. Do każdego z mieszkań jest możliwość zakupu komórki lokatorskiej oraz miejsca postojowego w podziemnym garażu (dostępne są 54 miejsca parkingowe) lub zewnętrznego w ogrodzonym kompleksie z bramą na pilot. Ściany między mieszkaniami będą wykonane z materiałów o wysokiej izolacyjności akustycznej. Każda klatka schodowa będzie szeroka i estetycznie wykończona, zostanie wyposaża w windę osobową firmy Schindler.

Przewidziano ocieplenie budynków styropianem grafitowym, dzięki czemu rachunki za c.o. będą znacznie niższe. Drzwi wejściowe do lokali wykonane w klasie PREMIUM, a duże rozmiary okien lepiej doświetlą pomieszczenia. W mieszkaniach zostaną wykonane tynki maszynowe gipsowe, w łazience tynk cementowy z wykończeniem “na ostro”. Wysoką jakość wszystkich lokali mieszkaniowych zapewnia: wentylacja mechaniczna, bogata infrastruktura teletechniczna wraz z światłowodami oraz wiele innych rozwiązań.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŚląskie
  • Metrażod 40 do 87 m2
  • PowiatTychy
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćTychy
  • Liczba mieszkań73
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaDunikowskiego
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję