admin Lipiec 14, 2023 Artykuly sponsorowane

Pasja dla liturgii i tradycji

Nasza firma to przede wszystkim szacunek do bogactwa tradycji katolickiej liturgii. To właśnie pasja do haftu i oddanie, przekładają się na nasze wyroby, które są wyjątkowe pod względem materiału, estetyki i dbałości o szczegóły. Każdy element wyszywanych ornatów,  alb, szat czy dodatków liturgicznych jest precyzyjnie wykonany, uwzględniając  wymagania i obrzędy kościoła . Naszą precyzję uznały najistotniejsze obrzędy takie jak Światowe Dni Młodzieży oraz Światowe Spotkanie Rodzin w Dublinie z udziałem Ojca Świętego Franciszka , a także wiele innych mniejszych i większych wydarzeń podczas których realizowaliśmy ich oprawę.

Wyjątkowe wzornictwo

Stale sprawdzamy najnowsze kierunki w specjalności wzornictwa liturgicznego, pamiętając jednak, aby zawsze zachować szacunek dla klasyki. Produkowane przez nas kolekcje zachowują zarówno tradycyjne wzory, które przetrwały wieki, jak i nowoczesne interpretacje,  które są coraz to częściej wybierane. Dzięki temu nasi klienci mogą podjąć decyzję zakupu wśród przestronnej gamy stylów, które właściwie oddają charakter każdej liturgii. Pośród naszych produktów można zakupić szaty oraz dodatki liturgiczne na każdą uroczystość kościoła.

Jakość, na której można polegać

W naszej firmie priorytetem jest wykonanie produktów  najwyższej jakości. Korzystamy tylko z najlepszych materiałów, aby zadeklarować trwałość i praktyczność. Najmniejszy szczegół, od haftów po zdobienia, jest starannie wykonany przez uzdolnionych pracowników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w produkowaniu liturgicznych szat i dodatków.

Indywidualne podejście

Rozumiemy, że każda parafia i duchowny ma swoje oryginalne pomysły i wymagania. Z racji tego zachęcamy do skorzystania z usługi indywidualizacji naszych produktów. Posiadamy możliwość wyboru personalizacji wielu modeli. Podczas personalizacji oferujemy profesjonalną obsługę oraz doświadczenie w opracowaniu ornatów, alb, bielizny ołtarzowej i innych produktów niezbędnych do pełnienia liturgii podczas beatyfikacji, konferencji, synodu, jubileuszu.

Zobacz ofertę: https://ornaty.pl/collections/szaty-liturgiczne