admin Grudzień 10, 2022 Artykuly sponsorowane

Gdańsk to popularna i pożądana lokalizacja. Istnieje wiele miejsc pracy dostępnych w lokalnej gospodarce, a także znajduje się blisko Morza Bałtyckiego, co przyczynia się do jego popularności. Ponadto na gdańskim rynku nieruchomości konkuruje ze sobą wielu deweloperów, którzy oferują mieszkania potencjalnym nabywcom.

Dlaczego Gdańsk jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania?

Trójmiasto, to oprócz Gdańska, Gdyni i Sopotu, wyjątkowo dobrze prosperujący region (Gdańsk, Gdynia, Sopot). W Gdańsku działa wiele firm różnej wielkości (zarówno polskich, jak i międzynarodowych), z których wiele ma tam swoje siedziby. Z tego powodu miasto jest obdarzone wieloma miejscami pracy, a pracownicy mogą wybierać pracę zgodnie ze swoimi kwalifikacjami i potrzebami finansowymi. Do popularności miasta przyczyniają się również doskonałe połączenia z innymi regionami oraz dobra dostępność za pomocą samochodu, roweru i tramwaju. Popularność Gdańska wynika z bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego oraz obfitości terenów zielonych. W związku z tym osoby zainteresowane zakupami spożywczymi, odzieżowymi czy innymi mogą dotrzeć do celu samochodem, rowerem, autobusem czy Szybką Koleją Miejską. Oprócz bliskości Morza Bałtyckiego, Gdańsk jest popularny ze względu na bogactwo terenów zielonych. Dlatego większość mieszkań znajduje się w niewielkiej odległości od morza. 

Mieszkania Gdańsk, które są sprzedawane bezpośrednio przez deweloperów i dostępne na rynku pierwotnym, oferują wiele korzyści, w tym możliwość odwiedzenia galerii sztuki lub miejsc historycznych, poznania wielu kultur, życia blisko natury, a także zdobycia wysokiego wykształcenia.

Dlaczego nowe mieszkania w Gdańsku są tak atrakcyjne?

Mieszkania w Gdańsku, które zostały sprzedane z rynku pierwotnego przez budowlańców cieszą się dużą popularnością. Wynika to z wielu powodów. Najistotniejszym z nich jest możliwość personalizacji mieszkania. Na początek nabywca może wybrać stronę budynku, po której znajduje się jego mieszkanie (czy okna mają wychodzić na przykład na północ czy na południe), a także położenie mieszkania (w pobliżu szkół, miejsc pracy, centrów handlowych). Układ mieszkania może być zmieniony także w początkowej fazie budowy (deweloperzy zwykle pozwalają na przebudowę ścian działowych zgodnie z życzeniem klienta). Klient może urządzić przestrzeń zgodnie ze swoimi upodobaniami, wybierając kolor ścian; płytki, które zdaniem klienta będą idealne do kuchni czy łazienki. Nie ma ograniczeń w wyborze kolorów do kuchni czy łazienki w gdańskich mieszkaniach, które zostały sprzedane przez deweloperów.

Nowe mieszkania w Gdańsku oferuje deweloper Activa. Warto zapoznać z jego ofertą.