admin Grudzień 19, 2022 Artykuly sponsorowane

 Korzystanie z balii ogrodowej ma bardzo dużo plusów dla naszego zdrowia. Praktyka taka sprzyja także regeneracji. Do tego wszystkiego balia ogrodowa prezentuje się po prostu obłędnie i stanowi wyjątkowe uzupełnienie przestrzeni, a niejednokrotnie centralny jej punkt.

Drewniane balie ogrodowe — przepiękna estetyka

Ogrodowe balie wykonane są z wysokiej jakości drewna. Tego typu balie ogrodowe z hydromasażem mają bardzo wysoką estetykę, a ich przemyślana konstrukcja gwarantuje trwałość tego rozwiązania. Jest tutaj i wkładka uszczelniająca i odpływ odprowadzający wodę w balii. Koniecznie zimą należy pamiętać o tym, aby za każdym razem po kąpieli tę wodę usunąć, ponieważ inaczej może dojść do uszkodzenia konstrukcji. 

Balia ogrodowa zapewnia wyjątkowe doświadczenia, relaks, odpoczynek, ukojenie dla ciała. Przy tym wszystkim jacuzzi ogrodowe zarówno z piecem opalanym drewnem, jak i to na prąd prezentuje się po prostu genialnie i robi ogromne wrażenie. W środku znajdują się ławeczki i siedziska gwarantujące maksymalny komfort w trakcie kąpieli. Wejście do balii kąpielowej ułatwiają estetycznie wykonane drewniane schodki.

Balie ogrodowe z hydromasażem — zalety dla zdrowia

Z balii ogrodowej można korzystać cały rok. Dotyczy to zarówno konstrukcji z piecami opalanymi drewnem, jak i tych zasilanych prądem. Sauna ogrodowa to świetny pomysł, który pozwoli ci zahartować swój organizm i wzmocnić układ odpornościowy. Kąpiel na świeżym powietrzu pozwala dotlenić mózg, poprawia nasze ogólne samopoczucie fizyczne i psychiczne. Masowanie w wodzie pozwala ukoić nerwy, zrelaksować się, ale i zadbać o rozluźnienie mięśni. Taki system hydromasażu ceniony jest zarówno przez osoby uprawiające aktywność fizyczną, jak i te, którym zależy na ujędrnieniu skóry. Drewniana balia może być stosowana wspomagająco przy bólu stawów i mięśni. Ponadto dzięki gorącej kąpieli można w skuteczny sposób pozbyć się z organizmu różnego rodzaju toksyn. Ciepła woda działa do tego kojąco, pozwala po prostu zapomnieć o trudach codziennego dnia i się zrelaksować.

Balia ogrodowa: piec opalany drewnem czy zasilany prądem?

Wybór modelu balii ogrodowej to kwestia bardzo indywidualna. Zarówno piec opalany drewnem, jak i zasilanie elektryczne pozwalają na korzystanie z tego rozwiązania przez cały rok. Ceny tego typu rozwiązań są analogiczne. Koszt eksploatacji także jest podobny. Wybór jest więc podyktowany najczęściej miejscem ustawienia oraz indywidualną decyzją inwestora. Jedna i druga balia zapewnia natomiast maksymalny komfort i wyjątkowy odpoczynek o każdej porze roku.