Osiedle Ursus Classic

Deweloper: Urban Developers and Investors

Opis inwestycji

O inwestycji

Osiedle Ursus Classic to inwestycja przy ulicy Dyrekcyjnej w Ursusie. Na powierzchni 38540 m2 powstanie zespół siedmiokondygnacyjnych budynków mieszkaniowych wielorodzinnych (6 pięter + kondygnacja podziemna), z lokalami usługowymi na parterze oraz jeden budynek komercyjny. Będzie to zrewitalizowany fragment zabudowań dawnej fabryki ciągników, w którym znajdą się kameralne przestrzenie biurowe, kawiarnia i restauracja. Ogólną funkcjonalność oraz komfort wygody życia w Ursus Classic należy ocenić bardzo wysoko. Osiedle Ursus Classic wyróżnia klasyczna, lecz nowocześnie interpretowana architektura i funkcjonalność. Projekt architektoniczny tego wyjątkowego osiedla powstał w renomowanej pracowni Kuryłowicz & Associates.

Lokalizacja

Osiedle Ursus Classic powstaje na działce o charakterze postindustrialnym – tu przez kilkadziesiąt lat znajdowały się hale Zakładów Przemysłu Ciągnikowego Ursus. To miejsce z klimatem, który w jakimś stopniu zostanie zachowany, dzięki rewitalizacji jednego z historycznych budynków fabryki. Umiejętne wkomponowanie nowoczesnej architektury mieszkaniowej w miejscową zabudowę dzielnicy to dowód szacunku dla przeszłości Ursusa. Obszar działki jest częściowo zadrzewiony. Zalesiona część zostanie zachowana i zrewitalizowana do parku. Dodatkowo powstaną tereny osiedlowej zieleni wokół budynków. Po przeciwległej stronie projektowanej ulicy Herbu Oksza realizowana jest budowa wielorodzinnego osiedla mieszkaniowego, co zdynamizuje rozwój lokalnej infrastruktury. W bezpośrednim zasięgu inwestycji znajduje się wszystko, co niezbędne do wygodnego życia, m. in.

 • przedszkola, szkoły,
 • przychodnia,
 • sklepy i restauracje.

Mieszkańcy Ursus Classic bez problemów dojadą stąd do innych dzielnic stolicy, a kto zechce zostawić samochód w garażu, będzie mógł skorzystać z regularnie kursujących pociągów, zatrzymujących się na pobliskiej stacji Warszawa Ursus. Orientacyjny czas dojazdu do centrum samochodem wynosi ok. 20 - 25 minut, pociągiem – 15 minut.

Wykończenie mieszkań „Pod klucz”

Wykończenie i aranżacja mieszkania na własną rękę często wiąże się z brakiem czasu i stresem. Wybierając z naszego pakietu wykończeniowego, możesz zapomnieć o wszystkich problemach z tym związanych. Z nami nie będziesz musiał martwić się o żadne formalności, min. o wybór i dostawę materiałów, stałą kontrolę wykonawców czy budżetu. Jak również, to co najważniejsze o terminowe zakończenie prac.

Dzięki naszemu pakietowi zaoszczędzisz swój cenny czas i pieniądze oraz będziesz mógł się cieszyć wygodą gotowego mieszkania.

O deweloperze

Urban Developers & Investors Ltd jest grupą dewelopersko - inwestycyjną aktywną na rynku nieruchomości w Czechach oraz na Słowacji od ponad 25 lat, a w Polsce ― od 2017 roku.
Jako w pełni zintegrowana firma deweloperska skupiamy się na rozwoju i budowie obiektów mieszkaniowych, komercyjnych oraz centrów logistycznych.

Najważniejsze informacje

 • WojewództwoMazowieckie
 • Metrażod 37 do 67 m2
 • PowiatWarszawa
 • Termin oddaniaII kw. 2022
 • MiejscowośćWarszawa
 • Liczba mieszkań1500
 • DzielnicaUrsus
 • Rodzaj ofertyMieszkanie
 • UlicaDyrekcyjna

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 7
Liczba kondygnacji: 7-8
Liczba apartamentów: 1500
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję