Stacja Targówek

Deweloper: RSM Praga
od 9.945 zł/m2

Opis inwestycji

Inwestycja Stacja Targówek to nowoczesny kompleks trzech budynków zlokalizowany przy ul. Witebskiej 4 – w sercu jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic stolicy.

Budynki staną w centrum Targówka – tuż przy II linii metra.

Najnowsza inwestycja RSM “Praga” powstaje w otoczeniu licznych terenów zielonych m.in. Parku Wiecha, w sąsiedztwie szkół, przedszkoli, licznych placów zabaw oraz Teatru Rampa! Bliskość nie tylko metra, ale także przystanków autobusowych oraz stacji PKP zapewnia doskonałą komunikację z innymi dzielnicami. Bliskość metra jest bowiem jednym z ważniejszych kryteriów wyboru mieszkania.

Świetna lokalizacja, a co najważniejsze świetna komunikacja to podstawowy parametr w wyborze miejsca do życia, szczególnie ważny w tak dużym mieście jakim jest Warszawa.
Inwestycja zaprojektowana została z myślą o tych, którzy cenią sobie spokój, ciszę, a jednocześnie nie chcą rezygnować z bycia aktywnymi. Ci, który kochają ruch w pobliżu znajdą liczne ośrodki sportu i rekreacji (m.in. OSIR Targówek) i kluby fitness. Do aktywnego spędzania czasu zachęca dostępność stacji Veturilo oraz ścieżek rowerowych. Fanów ruchu na świeżym powietrzu ucieszy także bliskość Skweru Wiecha z siłownią plenerową, torem do jazdy na wrotkach, boiskami i placami zabaw.
Sama inwestycja składać się będzie z trzech budynków z 156 mieszkaniami o najbardziej pożądanych metrażach – od 26 m2 do 71 m2. Wyposażone będą w ogródki, balkony bądź loggie. Budynki będą mieć od 6 do 9 kondygnacji. Zadbaliśmy o odpowiednią oprawę inwestycji, w której dobrze będzie się mieszkać zarówno rodzinom z dziećmi, jak mi młodym aktywnym miłośnikom miejskiego stylu życia. Będzie nowocześnie, kameralnie i wyjątkowo! Nowoczesna bryła budynku – wpisuje się w najbliższe otoczenie, jednocześnie dodając mu świeżości i nowego wyrazu, a struktura mieszkań idealnie sprawdzi się nie tylko dla dynamicznie żyjących osób i stawiające na funkcjonalny rozkład mieszkań rodzin, ale tez dla osób chcących pozyskać nieruchomość w celach inwestycyjnych.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 9.945 zł
  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 0 m2
  • PowiatWarszawa
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćWarszawa
  • Liczba mieszkań156
  • DzielnicaTargówek
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaWitebska 4

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 6
Liczba apartamentów: 156
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję