Modern Space

Deweloper: ROBYG
od 9.188 zł/m2

Opis inwestycji

Mikroapartamenty to lokale użytkowe stanowiące nowoczesną formę inwestowania i doskonałą lokatę kapitału. Lokal możesz zaadaptować na biuro lub mieszkanie pod wynajem długo lub krótkoterminowy. Oferujemy pakiety wykończenia pod klucz. Jako przedsiębiorca możesz odliczyć podatek VAT.

Doskonała lokalizacja, atrakcyjne metraże i prestiżowy charakter inwestycji sprawiają, że mikroapartamenty ROBYG Modern Space to wyjątkowy produkt inwestycyjny. Lokale zostały zaprojektowane z myślą o wynajmie zarówno długo-, jak i krótkoterminowym. Możliwe jest również zaadoptowanie lokalu jako biuro dla Twojej firmy. 

Unikatowe, małe metraże sprawiają, że wystarczy niewielki kapitał by uzyskać wysoką stopę zwrotu. Przy tego typu lokalach, możliwe jest odliczenia podatku VAT po spełnieniu przesłanek ustawowych. Inwestycja w nieruchomości to obecnie najlepszy na rynku sposób na zabezpieczenie kapitału.

Inwestycję wyróżnia wyjątkowe położenie, w biznesowym centrum Warszawy, u zbiegu Ochoty, Woli i Włoch. Okoliczne biurowce zatrudniają ok. 70 tysięcy osób, co stanowi olbrzymi potencjał dla wynajmu apartamentów. Oferta będzie bardzo atrakcyjna, również dla tysięcy osób zatrudnionych w okolicach centrum biznesowego przy Domaniewskiej, ze względu na szybkie i bezpośrednie połączenie kolejką naziemną.

Lokalizacja sprawia, że mikroapartamenty Modern Space są idealne, zarówno na potrzeby turystyki biznesowej, jak i wakacyjnej. Mieszkańcy szybko dotrą stąd do pracy i na uczelnię, ale także na lotnisko im. Chopina i do centrum miasta.

Spacer do przystanku kolejki zajmie tylko kilka minut! W pobliżu znajdują się również centra rozrywki i galerie handlowe: Blue City oraz Reduta. To wszystko jest gwarancją pewnego najmu lokalu i zwiększenia potencjalnego zysku.

Z myślą o naszych Klientach zaprojektowaliśmy lokale w najbardziej poszukiwanych w Warszawie metrażach. Od najmniejszych 18-metrowych mikroapartamentów, po 2-pokojowe lokale inwestycyjne.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 9.188 zł
  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 17 do 41 m2
  • PowiatWarszawa
  • Termin oddaniaIV kw. 2021
  • MiejscowośćWarszawa
  • Liczba mieszkań116
  • DzielnicaWłochy
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaWiktoryn 6

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 2
Liczba kondygnacji: 7
Liczba apartamentów: 116
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję