Miasteczko Greenwood

Deweloper: Greenwood
od 5.900 zł/m2

Opis inwestycji

Kompleks pięciu budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie to nowoczesny projekt Miasteczka GREENWOOD, które znajduje się w północno-wschodniej części warszawskiej Białołęki. Monitorowane osiedle znajduje się u zbiegu ulic Zdziarskiej i Verdiego, w otoczeniu terenów zielonych. Atrakcyjny projekt architektoniczny, nowoczesne rozwiązania, a także wysoki standard nieruchomości nadają inwestycji prestiżowego charakteru. Dodatkowym atutem inwestycji jest jej lokalizacja, która zapewnia poczucie kameralnego życia w niewielkiej odległości od tętniącego życiem centrum stolicy.

 

Komfortowe mieszkania

Przestronne i ustawne mieszkania pełne słońca, to atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nowego mieszkania na Białołęce. W ofercie dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe o metrażu od 30m² do 63m². Mieszkania usytuowane na paterze budynku posiadają prywatne ogródki, natomiast wszystkie lokale znajdujące się na wyższych kondygnacjach mają przeszklone balkony lub loggie.
 

Funkcjonalność i kameralna przestrzeń

Niska zabudowa budynku tworzy kameralny charakter inwestycji. Poczucie spokoju i prywatności mieszkańców to również przestronne klatki schodowe i korytarze, które równocześnie ułatwiają swobodne przemieszczanie się m.in. rodzicom z wózkami czy też osobom niepełnosprawnym.

Funkcjonalność wspólnej przestrzeni stała się priorytetem przy projektowaniu Miasteczka GREENWOOD. Z tego też powodu, poza zewnętrznymi miejscami parkingowymi, wygospodarowano przestrzeń na podziemną halę garażową, gdzie mieszkańcy osiedla mogą bezpiecznie parkować swoje pojazdy. W budynkach znajdują się również komórki lokatorskie.

 

Bezpieczne i przyjazne osiedle

W trosce o wysokie poczucie komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców osiedla zadbano o odpowiednie zabezpieczenie przestrzeni w obrębie całej inwestycji. Miasteczko GREENWOOD jest osiedlem monitorowanym i chronione.
Część wspólna osiedla to starannie zagospodarowana przestrzeń, gdzie znajdują się ławki, kosze na śmieci, stojaki rowerowe, a także miejsca parkingowe na zewnętrznym parkingu. Wewnętrzna część osiedla koresponduje z jego otoczeniem, dzięki nasadzeniom drzew, krzewów i kwiatów, które tworzą przyjemną, zieloną przestrzeń zachęcającą do spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla powstało funkcjonalne i przyjazne maluchom miejsce do zabaw, gdzie mogą aktywnie spędzać swój czas.

 

Pewna inwestycja

Prestiżowy charakter inwestycji, wysoka jakość wykonania i zastosowanych materiałów, a także ciesząca się coraz większą popularnością dzielnica Warszawa Białołęka sprawiają, że jest to idealny wybór dla osób poszukujących nieruchomości, które staną się dla nich źródłem przyszłych dochodów. Miasteczko GREENWOOD to wyjątkowe osiedle na mapie Białołęki, gdzie dostępne są nowoczesne lokale mieszkaniowe i usługowe. To jedna z najlepszych ofert na warszawskim rynku nieruchomości, która dostępna jest w tak atrakcyjnych wariantach cenowych.

 

Miasteczko Greenwood to wyjątkowe osiedle w Warszawie.

Inwestycja znajduje się w obrębie jednej z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy – Białołęki, u zbiegu ulic Pavarottiego i Verdiego. Tak doskonała lokalizacja zapewnia dogodne połączenie zarówno z centrum stolicy (oddalonej o niespełna pół godziny podróży samochodem), jak i Trasą Toruńską.

Dodatkowe udogodnienie dla mieszkańców Miasteczka Greenwood stanowi bliskość licznych obiektów handlowych, usługowych i sportowych, a także placówek edukacyjnych. Najbliższe przedszkole oddalone zaledwie o 300 metrów, szkoła podstawowa o 500 metrów, a do najbliższego liceum wystarczy pokonać trasę 2 kilometrów. To niezwykle korzystne rozwiązanie, które ułatwia codzienne funkcjonowanie rodzinom z dziećmi. Zwolennicy wypoczynku na świeżym powietrzu z całą pewnością docenią pobliskie parki, rezerwaty przyrody oraz kompleksy leśne.


Zielone otoczenie nowoczesnego osiedla w Warszawie sprawia, że jego mieszkańcy mogą poczuć się tutaj jak w czasie wypoczynku gdzieś na przedmieściach. Niska zabudowa całego kompleksu nadaje osiedlu przyjemnego, kameralnego klimatu, który utrzymany jest również wewnątrz budynków.

Warto również podkreślić, że Miasteczko Greenwod to osiedle w Warszawie zapewniające ciekawą i zróżnicowaną ofertę mieszkań 1, 2, 3-pokojowych o metrażu od 30m2 do 63m2. Mieszkania znajdujące się na parterze posiadają dostęp do prywatnych ogródków, a pozostałe duże balkony lub loggie. Wszystkie lokale charakteryzują się ustawnym rozkładem pomieszczeń oraz panoramicznymi oknami, zapewniającymi jasne i słoneczne wnętrza. Wysoki standard inwestycji zapewniają bardzo dobrej jakości materiały budowlane i wykończeniowe, a także przemyślane projekty budynków i poszczególnych mieszkań.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 5.900 zł
  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 0 m2
  • PowiatWarszawa
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćWarszawa
  • Liczba mieszkań670
  • DzielnicaBiałołęka
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaMonteverdiego 1-14

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 3
Liczba apartamentów: 670
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję