Wesoła Residence

Deweloper: Miglack
od 7.057 zł/m2

Opis inwestycji

Lubisz ciszę, spokój i zielone otoczenie. Zgiełk Warszawy męczy Cię i nie pozwala wypocząć po całym dniu pracy. Najważniejsza jest dla Ciebie rodzina. Szukasz miejsca gdzie Twoje dziecko będzie mogło bezpiecznie bawić się na osiedlowym placu zabaw. Przyjaźni sąsiedzi, długie spacery, wygodne życie… Osiedle Wesoła Residence odpowiednie miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny.

Wesoła Residence to eleganckie i kameralne osiedle mieszkaniowe (28 mieszkań, po 6 mieszkania na piętrze) o niskiej trzypiętrowej zabudowie wraz z garażami podziemnym.

Lokalizacja osiedla Wesoła Residence spełnia wszystkie komunikacyjne oczekiwania przyszłych mieszkańców. Niedalekie sąsiedztwo stacji kolejowej SKM Wesoła zapewni wygodny dojazd do Śródmieścia Warszawy w 23 minut. Natomiast sympatycy widowisk sportowych i muzycznych na Stadion Narodowy kolejką SKM dojadą w jedyne 17 miniut. Poza komunikacją kolejową bardzo dobrze rozwinięta również sieć komunikacji miejskiej (autobusy linii 173, 198, 514, N71).

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się publiczne i prywatne przedszkola i szkoły (również na ul. Armii Krajowej), kościół, dobrze zaopatrzone sklepy i punkty usługowe, lokalny bazar ze świeżymi warzywami, owocami i regionalnymi produktami, centrum sportowe z basenem i lodowiskiem, korty tenisowe, etc.


Wesoła Residence to starannie zaprojektowane wygodne i komfortowe mieszkania 2 i 3 pokojowe o powierzchni od 47m2 do 63,7m2. Wszystkie mieszkania posiadają balkony. Cichobieżna winda obsługiwać będzie poszczególne kondygnacje z podziemną halą garażową. Budynek będzie przystosowany do osób niepełnosprawnych.

Wesoła Residence to osiedle zaprojektowany przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych architektów.
Ważnym elementem infrastruktury osiedla Wesoła Residence będzie plac zabaw dla najmniejszych mieszkańców. A kameralny nastrój budynku podkreślać będzie starannie zaprojektowana zielona architektura z dekoracyjnym oświetleniem i piękną roślinnością wzdłuż alejki prowadzącej do wejścia do budynków.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 7.057 zł
  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 0 m2
  • PowiatWarszawa
  • Termin oddaniaIII kw. 2021
  • MiejscowośćWarszawa
  • Liczba mieszkań124
  • DzielnicaWesoła
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaArmii Krajowej 76-78

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 124
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję