Villa Piano

Deweloper: City Villa sp. z o.o.
od 7.950 zł/m2

Opis inwestycji

Proponujemy mieszkania 3 i 4 pokojowe w metrażach od 94 do 116 m2. Na parterze apartamenty posiadają imponujące ogródki pozwalające na korzystanie z ciszy i spokoju, jaki zapewnia okolica. Lokale na 1 i 2 piętrze dopełniają swoją funkcjonalność poprzez ekskluzywne loggie i tarasy od 8 do 11 m2. Duże odstępy między budynkami pozwalają na prywatność, która jest bezcennym dodatkiem dla zapewnienia spokoju ogniska domowego.

Części wspólne inwestycji to przestronne przejścia i przejazdy oraz zadbana zieleń. Do mieszkań prowadzą przestronne klatki z designerskim wykończeniem, wygodne windy, funkcjonalny garaż podziemny z komórkami lokatorskimi.

Wejścia do mieszkań okalają szlachetne portale drzwiowe, ściany zagruntowane na biało, wysokiej jakości przestronne okna idealnie doświetlające pokoje.

Inwestycja znajduje się w pięknej części Wilanowa – Zawady przy ulicy Bruzdowej 100. Villa Piano II to osiedle składające się z 3 kameralnych 2 piętrowych budynków, w których w każdym znajduje się od 15 do 16 mieszkań.

Inwestycja mieszkaniowa została ogrodzona i przyłączona do osiedla Kwintet, które istnieje już kilka lat oraz do osiedla Villa Piano I. Wspólnie stworzyliśmy zamknięte osiedle z ochroną i portierem. Kompleksowość i spójność urbanistyczna wszystkich etapów pozwoliła nam zbudować zaciszną enklawę, która stanowi idealne miejsca na znalezienie swojego nowego mieszkania na Wilanowie.

Villa Piano II znajduje się w urokliwej i spokojnej okolicy. Z jednej strony przylegają luksusowe nieruchomości jednorodzinne a z drugiej przyroda wyłaniająca się z pięknych plaż za Wałem Zawadowskim. Nieskończone ilości miejsc do spacerów, eksplorowania przyrody, wycieczek rowerowych oraz uprawiania wielu sportów i aktywnego spędzania czasu.

Istniejąca już infrastruktura drogowa oraz komunikacja miejska daje możliwość swobodnego i szybkiego dostania się do każdej dzielnicy Warszawy. Powstająca obwodnica w odległości 2 kilometrów dodatkowo zapewni płynność komunikacyjną, a wciąż modernizowane strefy pieszego dojścia na Wilanowie umożliwiają swobodne poruszanie się niezmotoryzowanym.

Na Wilanowie znajduje się wiele prestiżowych przedszkoli i szkół oraz wiele ośrodków kulturalnych i dydaktycznych pozwalających na szeroki zakres kształcenia dzieci.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 7.950 zł
  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 0 m2
  • PowiatWarszawa
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćWarszawa
  • Liczba mieszkań92
  • DzielnicaWilanów
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaBruzdowa 100F

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 3
Liczba apartamentów: 92
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję