Olbrachta 24

Deweloper: GN Group
od 11.600 zł/m2

Opis inwestycji

GN GROUP to polsko-austriacka firma działająca od ponad 20 lat na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Rozpoczynaliśmy od aktywności w sektorze przemysłowym, jednak od roku 2004 działamy wyłącznie w branży deweloperskiej. Posiadamy bardzo szeroką i zróżnicowaną ofertę począwszy od mieszkań poprzez luksusowe apartamenty nadmorskie do nieruchomości komercyjnych, zarówno handlowych jak i biurowych.

Budowaliśmy przez lata nasze doświadczenie realizując niezwykle szeroką gamę obiektów. Renowacja zabytkowych kamienic w centrum Krakowa, jak i obejmujące budowę kilkuset lokali mieszkaniowych. Małe obiekty biurowe i duże centra handlowo-biurowe.

We wszystkich tych rodzajach inwestycji czujemy się specjalistami. Sięgamy również po nowe obszary takie jak budowa luksusowych apartamentów w najlepszych lokalizacjach turystycznych czy budowa akademików w miastach uniwersyteckich.

Budynek przy ul. Olbrachta został zaprojektowany z myślą o osobach szukających mieszkań w centrum miasta o wyjątkowym układzie.

Strefa dzienna z salonem i kuchnią została zlokalizowana na niższym poziomie mieszkania, natomiast część nocna znajduje się powyżej, na antresoli. Obie strefy połączone są dużym otwarciem na wysokość 6m, dające wrażenie nieograniczonej przestrzeni.

Duże otwory okienne na obu poziomach każdego mieszkania ułożone są w formie szachownicy, zapewniając równomierne doświetlenie wnętrza. Kadrują także otwarcia widokowe dla 50% ścian zewnętrznych mieszkań, jednocześnie chroniąc prywatność w przestrzeniach tego wymagających. Na przedłużeniu przeszkleń dolnych poziomów w każdym mieszkaniu zlokalizowane zostały balkony, w oparciu o konsekwentny modułowy układ bryły budynku.

Standard wykończenia

Wszystkie apartamenty posiadają wysoki salon nadający im niesamowitej przestrzeni i antresolę o wysokości 2,72m. Zadbaliśmy również o duże przeszklenia wpuszczające mnóstwo dziennego światła i wygodne balkony, na których możesz odpocząć po ciężkim dniu w pracy.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 11.600 zł
  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 0 m2
  • PowiatWarszawa
  • Termin oddaniaI kw. 2022
  • MiejscowośćWarszawa
  • Liczba mieszkań29
  • DzielnicaWola
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaOlbrachta 24

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 29
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję