Wilanowska Crescent

Deweloper: FLORA DEVELOPMENT
od 12.000 zł/m2

Opis inwestycji

Wilanowska Crescent to wyjątkowa inwestycja położona w centrum Mokotowa.

 

Projekt wyróżnia znakomita lokalizacja, tuż przy stacji metra „Wilanowska”. W pobliżu znajdują się Galeria Mokotów i Biznesowy Mokotów, jak również spokojne, zachęcające do spacerów uliczki starego Mokotowa: Wita Stwosza, Świeradowskiej, Modrej.

 

Wilanowska Crescent to 25 ekskluzywnych apartamentów, przyciągających tych, którzy cenią sobie świetną lokalizację, funkcjonalność oraz nowoczesną architekturę wpisaną w zielone otoczenie miasta. Mokotów to najpopularniejsza dzielnica Warszawy, która łączy w sobie energię miasta, biznesu, rozrywki ze spokojem i zielenią.

 

Dbałość o detal i wykończenie przestrzeni mieszkalnej gwarantuje wysoki komfort życia.

 

Mokotów to najpopularniejsza dzielnica Warszawy, która łączy w sobie energię miasta, biznesu, rozrywki ze spokojem i zielenią. Jej mieszkańcy mogą korzystać z licznych terenów zielonych: Pola Mokotowskiego, Parku Morskie Oko, Jeziorka Czerniakowskiego, Parku Arkadia, Dolinki Służewskiej, Parku Królikarnia. Podróż ze stacji metra Wilanowska do Lasu Kabackiego zajmie 12 minut.

 

Na Mokotowie swoje siedziby mają  największe prywatne i publiczne uczelnie.W odległości 800 m od inwestycji znajduje się prywatna Uczelnia Łazarskiego, zaś 1,5 km Uniwersytet Warszawski Wydział Zarządzania. 3 przystanki metra od  budynku

zlokalizowane są Szkoła Główna Handlowa i Politechnika Warszawska. Do Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego dojedziemy stąd w 8 minut, zaś do Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 13 minut.

 

Mokotów to także największa dzielnica biznesowa w Warszawie, oferująca ponad 1,4 mln m² powierzchni biurowej do wynajęcia. Swoje siedziby mają tutaj największe polskie i zagraniczne firmy. Wilanowska Crescent to dogodna lokalizacja również dla pracowników Mokotowa Biznesowego, skąd mają zaledwie 5–10 minut do pracy.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 12.000 zł
  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 29 m2
  • PowiatWarszawa
  • Termin oddaniaIII kw. 2021
  • MiejscowośćWarszawa
  • Liczba mieszkań24
  • DzielnicaMokotów
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaAleja Wilanowska

Inwestycje w pobliżu

Domaniewska 24 Warszawa, Mazowieckie

Ursus Nova Warszawa, Mazowieckie

31 - 96 m2

Powierzchnia

136

Mieszkania

Słowiańska 23 Warszawa, Mazowieckie

35 - 157 m2

Powierzchnia

29

Mieszkania

Apartamenty przy Woronicza Warszawa, Mazowieckie

41 - 89 m2

Powierzchnia

19

Mieszkania

Osiedle Villa Park Warszawa, Mazowieckie

84 - 168 m2

Powierzchnia

12

Mieszkania

Na Bielany! Warszawa, Mazowieckie

30 - 99 m2

Powierzchnia

378

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję