Opis inwestycji

Trakt Lubelski 177 to przede wszystkim doskonała lokalizacja – zarówno do wypoczynku i relaksu jak również do załatwiania codziennych spraw.

Inwestycja MISKANT powstaje na warszawskim Wawrze pod adresem Trakt Lubelski 177.

W ramach nowej inwestycji już powstaje sześć budynków w zabudowie szeregowej, a w każdym z nich będą zlokalizowane po dwa dwupoziomowe mieszkania. Łącznie w inwestycji powstaje 12 mieszkań.

Bezpośrednie otoczenie inwestycji stanowi niska, jednorodzinna zabudowa charakterystyczna dla dzielnicy Wawer.

Położenie inwestycji stwarza doskonały klimat do wypoczynku, z dala od zgiełku centrum miasta, a jednocześnie dając dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

 

Szybkie i wygodne połączenie z centrum umożliwia Wał Miedzeszyński, oddalony od inwestycji o 3 min jazdy, skąd droga do centrum Trasą Siekierkowską, Trasą Łazienkowską czy też Mostem Poniatowskiego zajmuje ok. 20 minut. Wybudowana niedawno Południowa Obwodnica Warszawy już połączyła Wawer z Ursynowem, a poprzez ekspresową obwodnicę S2 umożliwiła szybki wyjazd z Warszawy w dowolnym kierunku.

Osoby preferujące poruszanie się komunikacją publiczną na pewno docenią lokalizację przystanku autobusowego znajdującego się naprzeciwko inwestycji.

Cisza, spokój i zielona okolica to niewątpliwe atuty tej lokalizacji jednak na komfort życia przyszłych mieszkańców mają również wpływ znajdująca się nieopodal inwestycji szkoła podstawowa zlokalizowana w odległości 200 m, przedszkola,  dwie Przychodnie Zdrowia, w tym jedna niemalże po sąsiedzku,  Kościół – 320 m. Liczne kameralne pizzerie, restauracje, cukiernie; mniejsze i większe sklepy sprawiają, że nawet codzienne czynności stają się przyjemne.

 

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 0 m2
  • PowiatWarszawa
  • Termin oddaniaIII kw. 2022
  • MiejscowośćWarszawa
  • Liczba mieszkań12
  • DzielnicaWawer
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaTrakt Lubelski 177

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 12
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję