Apartamenty Prestige

Deweloper: Techniq

Opis inwestycji

Na wzgórzu pomiędzy Libertowem, Krakowem i Skawiną położone jest nasze nowe urokliwe osiedle. Apartamenty Prestige 2 to inwestycja wykonana w prestiżowej lokalizacji, w otoczeniu lasu, który zapewnia piękne widoki. Nowoczesny design i architektura apartamentów, inspirowana budownictwem willowym, sprawiają, że nasz nowy projekt zachwyci każdego, zarówno miłośnika nowatorskich rozwiązań, jak i klasycznego piękna.

Wybrane przez nas miejsce jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących podmiejskiego spokoju, bez konieczności długich dojazdów do centrum miasta. Łatwa i szybka komunikacja pozwoli Ci na wygodny dojazd do pracy czy do szkoły. Przystanki i dworzec znajdują się w odległości nie większej niż 1 km od apartamentowców. W ciągu 25 min. bez problemu dotrzesz więc do centrum Krakowa.

Wygoda i spokój

Okolica osiedla mieszkaniowego zapewnia nie tylko piękne widoki, ale również dostęp do wszystkiego, co potrzebne, by wygodnie żyć. Łatwy dostęp do komunikacji autobusowej i kolejowej zapewnia nieskrępowaną możliwość przejazdu do miasta. Ogromnym plusem jest dworzec szybkiej kolei aglomeracyjnej. Dostępność szkół, przedszkoli i gabinetów lekarskich sprawia, że apartamenty Prestige 2 to idealne miejsce do zamieszkania przez rodziny z dziećmi.

Kojąca natura

Nasza propozycja mieszkań nieopodal Krakowa to idealny azyl dla kochających zieleń otoczenia. Tym, którym niedalekie lasy i parki nie wystarczają, oferujemy mieszkania parterowe posiadające dostęp do własnego południowego ogródka. Popołudniową porą odnajdziesz w nim spokój i ukojenie po męczącym dniu w pracy.

Wysoki standard

Stawiamy nie tylko na nowoczesny design apartamentów, ale również na najnowsze rozwiązania technologiczne. Dbamy o jakość wykonania, by była jak najwyższa. Solidne konstrukcje zapewnią Ci poczucie bezpieczeństwa i pewność, że w domu nic Ci nie grozi. Mieszkania na piętrze posiadają dostęp do przestronnych, wychodzących na południe i zachód tarasów, skąd można podziwiać spektakularne zachody słońca. Zyskujesz własną, wygodną przestrzeń na świeżym powietrzu, gdzie zjesz śniadanie, poczytasz książkę, a latem dyskretnie będziesz mógł się poopalać.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMałopolskie
  • Metrażod 0 m2
  • Powiatkrakowski
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćSkawina
  • Liczba mieszkań26
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaGraniczna

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 3
Liczba apartamentów: 26
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję