Na Stoku

Deweloper: Inwestycje Edward Krasowski
od 3.600 zł/m2

Opis inwestycji

Jeżeli zdecydowałeś się na opuszczenie mieszkania w bloku i nie jesteś zwolennikiem miejskiego zgiełku, możesz wybrać atrakcyjną cenowo propozycję czyli mieszkanie przy granicy miasta, ale z dobrym dojazdem do centrum poprzez nowobudowany węzeł „POROSŁY”, nie w bloku, ale w domku dwulokalowym. Jest to atrakcyjna alternatywa dla mieszkań w przeładowanych blokach czy apartamentowcach z drogim czynszem.

Osiedle „NA STOKU” to kompleks 2-lokalowych szeregówek jak również podpiwniczonych i niepodpiwniczonych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w miejscowości Porosły (gm. Choroszcz), gdzie docelowo zrealizowane zostaną w kilku etapach 44 budynki.
W pierwszym projektowanym etapie wybudowanych zostanie 6 domów do końca przyszłego roku oraz kolejne 2 szeregi w skład których wejdzie 13 domów z terminem zakończenia w II kwartale 2021 r. Pozostałe budynki zrealizowane zostaną do końca 2022 r.

Na nowym osiedlu klienci mieli do wyboru kilka ofert. Pierwszą z nich są mieszkania w piętrowych budynkach. Tu do wyboru były dwie opcje:
parter z ogródkiem,
piętro z balkonem oraz dużym poddaszem/strychem przystosowanym do adaptacji na cele mieszkaniowe.
Dodatkowo w cenie mieszkań były również miejsca parkingowe.

 

Ci, którzy marzyli o domku z ogrodem, a zainteresowali się ofertą w Porosłach, również zostali zaspokojeni, gdyż obok budynków z mieszkaniami powstały tam również domy w zabudowie szeregowej z ogródkami, dużymi poddaszami i zaprojektowanymi w podpiwniczeniach budynków garażami.
Ceny zarówno mieszkań, szeregówek jak i domów były przystępne i oscylowały średnio na poziomie 3.5-4.5 tysięcy zł za metr kwadratowy powierzchni użytkowej.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 3.600 zł
  • WojewództwoPodlaskie
  • Metrażod 0 m2
  • Powiatbiałostocki
  • Termin oddaniaIV kw. 2022
  • MiejscowośćPorosły
  • Liczba mieszkań12
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaKręta

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 2
Liczba apartamentów: 12
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję