Osiedle Bursztynowe

Deweloper: AWZ Deweloper

Opis inwestycji

Osiedle Bursztynowe III to kolejny etap kameralnej inwestycji, urokliwie położonej na granicy Niemcza i Osielska.

To doskonały wybór dla osób pragnących połączyć spokojne życie za miastem z możliwością szybkiego dotarcia do centrum Bydgoszczy.

Atutem Osiedla Bursztynowego jest lokalizacja w jednej z najlepiej ocenianych gmin pod kątem życia mieszkańców. Bliskość sklepów, szkół, przedszkoli i placówek medycznych sprawia, że wszystko jest w zasięgu ręki. A wszystko to tylko 7 km od ścisłego centrum Bydgoszczy!Otoczenie Osiedla zachwyca pięknym krajobrazem i rozległymi terenami zielonymi. Przyroda jest tu bujna, a lasy pełne malowniczych zakątków.

Dla miłośników aktywnego wypoczynku niewątpliwą zaletą będą liczne leśne ścieżki piesze i rowerowe oraz sąsiedztwo Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek z bogatą ofertą sportowo-rekreacyjną i kulturalną.

Przestrzeń, zieleń i światło to kluczowe elementy architektury Osiedla Bursztynowego.Osiedle Bursztynowe jest spójne architektonicznie i idealnie wkomponowane w podmiejską zieleń. Unikalnego charakteru nadają mu zachowane leśne drzewa. Teren zielony wokół pozwoli na zaaranżowanie przytulnych zakątków do wypoczynku oraz placu zabaw, na którym dzieci nawiążą pierwsze przyjaźnie. Wracając z wycieczki rowerowej, zaparkujesz swoje dwa kółka w przestronnych rowerowniach.


Duże, panoramiczne okna balkonowe uczynią Twoje wnętrze jasnym i słonecznym oraz zapewnią kojący widok na otaczającą zieleń. Przestronne balkony o powierzchni ok. 10 m2 sprawią, że po powrocie do domu z przyjemnością zrelaksujesz się wśród śpiewu ptaków i szumu drzew.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoKujawsko-pomorskie
  • Metrażod 0 m2
  • Powiatbydgoski
  • Termin oddaniaI kw. 2022
  • MiejscowośćOsielsk
  • Liczba mieszkań4
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaBursztynowa

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 4
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję