Osiedle Marina

Deweloper: Wikana S.A.
od 5.900 zł/m2

Opis inwestycji

„Osiedle Marina B” to zupełnie nowa odsłona inwestycji realizowanej przez Grupę Kapitałową WIKANA w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego. Nowoczesny design w eleganckim wydaniu oraz wysoka estetyka wykonania, to cechy wyróżniające projekt na tle innych inwestycji. W ramach kompleksu docelowo powstanie osiem budynków o zróżnicowanej zabudowie i szeroką gamą mieszkań do wyboru. Atrakcyjna lokalizacja, bliskość usług oraz przemyślane zagospodarowanie terenu, to tylko kilka z dodatkowych atutów inwestycji.

W drugim etapie „Osiedla Marina B” zostanie zrealizowany czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny z dużym garażem wielostanowiskowym, windami i komórkami lokatorskimi.
W budynku będą 92 lokale mieszkalne o zróżnicowanych metrażach od 30,24 m2 do 79,41 m2.
Elementem wyróżniającym będą przestronne, przeszklone balkony, do wybranych mieszkań będą przynależały tarasy do indywidualnej aranżacji.

W pierwszym etapie „Osiedla Marina B” realizowanych jest sześć kameralnych, czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, z dwoma zamkniętymi garażami wielostanowiskowymi, windami oraz komórkami lokatorskimi.
W każdym budynku powstaje 16 lokali, w tym mieszkania o zróżnicowanych układach w metrażach od 30,73 m2 do 61,62 m2. Elementem wyróżniającym inwestycji będą przestronne, przeszklone balkony. 

Nowoczesna bryła i jasna elewacja budynków, przełamana akcentami w stonowanych kolorach oraz przeszklonymi balkonami, to elementy, które nadają „Osiedlu Marina B” wyjątkowej elegancji. Niepowtarzalny charakter inwestycji potęgują detale, które zostały umiejętnie wykorzystane w zagospodarowaniu przestrzeni. Teren wokół Osiedla został zaprojektowany tak, aby idealnie komponował się z budynkami, a przy tym stanowił funkcjonalne i przyjemne miejsce do wypoczynku dla mieszkańców. Wśród licznych terenów zielonych, znajdą się: ławki, oświetlenie, stojaki na rowery oraz bezpieczny plac zabaw.

Inwestycja położona jest w niedalekim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego, co stanowi nie lada gratkę dla osób, dla których sport i obcowanie ze środowiskiem naturalnym, to ważny element stylu życia. Miasteczko wodne, przystań żeglarska, wypożyczalnie sprzętu wodnego, wyciąg nart wodnych czy park linowy, a także ścieżka rowerowa biegnąca wokół akwenu, to atrakcje, które mogą stać się synonimem popołudniowego relaksu. Dostępność licznych terenów zielonych z pewnością ucieszy osoby ceniące ciszę i spokój, zaś bliskość terenów rekreacyjnych - przede wszystkim rodziny z dziećmi. Atutem inwestycji jest także bliskość pętli autobusowej oraz bardzo dobry dojazd do pozostałych części miasta, zwłaszcza do centrum.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 5.900 zł
  • WojewództwoLubelskie
  • Metrażod 35 m2
  • PowiatLublin
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćLublin
  • Liczba mieszkań92
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaŻeglarska
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję