Opis inwestycji

W otulinie drzew oraz największego akwenu w Olsztynie, z dala od zgiełku miasta, powstanie miejsce wyjątkowe.

Ukiel Apartamenty - to prestiż, kameralna atmosfera i wszystko, co czyni życie przyjemnym i wygodnym.

To absolutnie wyjątkowy projekt, który z pewnością zachwyci miłośników natury, którzy zdecydowali, że chcą zamieszkać w mieście.Usytuowanie inwestycji przy ulicy Bałtyckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Ukiel, czyni to miejsce prestiżową enklawą spokoju w samym sercu tętniącej życiem stolicy Warmii i Mazur.

Do pełni harmonii w życiu niezbędna jest bliskość natury, warunki do spokojnego wypoczynku i relaksu. Wyjątkowa lokalizacja tej inwestycji stwarza niepowtarzalną okazję do obcowania z przyrodą. Miejsce pełne zieleni, otoczone świetnie zaprojektowanymi ścieżkami, zauroczy swym pięknem i funkcjonalnością nawet najbardziej wymagających klientów. Spacer lub przejażdżka rowerowa wśród drzew oraz bliskość jeziora, to dziś prawdziwy luksus dla mieszkańców miast.

Ukiel Apartamenty zaprojektowano tak, by umożliwić ich właścicielom bezpośredni dostęp do linii brzegowej jeziora.To jedyna inwestycja w Olsztynie, oferująca w takiej lokalizacji mieszkania, a nie lokale użytkowe typu condo hotel, co przekłada się na niższą, niż w przypadku lokali, stawkę podatku VAT oraz niższe koszty utrzymania nieruchomości i podatku od nieruchomości.

Apartamenty Ukiel to dwa nowoczesne i kameralne trzykondygnacyjne obiekty, które powstaną pośród malowniczej natury. W obydwu budynkach zaprojektowano przeszklone fasady, przez co wnętrza zachwycą przestronnością i będą doświetlone naturalnym światłem, jasne i ukazujące atuty tego miejsca - piękne widoki.Znajdą się w nich 42 przestronne, nowocześnie zaprojektowane i dopracowane w każdym szczególe klimatyczne apartamenty. Zarówno układy, jak i metraże, są zróżnicowane, dlatego każdy z pewnością znajdzie tu mieszkanie, które spełni jego oczekiwania. Wszystkie, niezależnie od wielkości, gwarantują znakomitą funkcjonalność i duże możliwości aranżacji.

Ukiel Apartamenty stworzone zostały z myślą o osobach ceniących sobie przede wszystkim kontakt z naturą. Dlatego część apartamentów będzie posiadała przestronne tarasy a na parterze ogródki. Z kolei mieszkańcy wyższych pięter będą mieli do dyspozycji balkony.Z okien większości mieszkań będzie roztaczał się widok na piękny krajobraz jeziora, który zachwyca o każdej porze roku. Wszystkie mieszkania w pokojach z balkonami posiadają duże przeszklenia eksponujące widoki na otaczającą naturę. W kuchniach mieszkań od strony jeziora zostaną zastosowane okna pasmowe. Dzięki temu elementowi kuchnie pozostaną funkcjonalne, lecz zyskają dodatkowy atut – miłośnicy kulinarnych eksperymentów będą mogli inspirować się pięknymi widokami podczas gotowania.Nowoczesny projekt Ukiel Apartamenty, to nie tylko bliskość natury – to także nadzwyczajny komfort jego mieszkańców. Właściciele mieszkań będą mogli bowiem korzystać z zewnętrznej części rekreacyjnej z altaną, placem zabaw dla dzieci i ścieżką prowadzącą bezpośrednio do jeziora. Będzie to miejsce rodzinnych i sąsiedzkich spotkań pośród otaczającej zieleni - idealna przestrzeń do wypoczynku i grillowania.Dla wszystkich mieszkańców zapewnione zostaną miejsca postojowe w parkingach podziemnych zlokalizowanych pod każdym budynkiem. Dzięki temu zewnętrzne miejsca parkingowe wokół budynków będą dostępne dla gości odwiedzających mieszkańców. Takie rozwiązanie idealnie dopełni poczucia miejskiej wygody.Apartamenty w tej lokalizacji cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego nie czekaj i już dziś zapoznaj się z ofertą sprzedaży najnowszej i najbardziej prestiżowej inwestycji w Olsztynie!Lokale własnościowe z udziałem w gruncie.Na każdy lokal zakładana jest odrębna księga wieczysta.W budynku powstanie Wspólnota Mieszkaniowa.Przedstawione na stronie wizualizacje stanowią wstępną koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera.Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów znajdujące się na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd budynków/obiektów może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoWarmińsko-mazurskie
  • Metrażod 25 m2
  • PowiatOlsztyn
  • Termin oddaniaIII kw. 2021
  • MiejscowośćOlsztyn
  • Liczba mieszkań30
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaBałtycka
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję