ActiveCITY

Deweloper: Żagiel Dom
od 6.100 zł/m2

Opis inwestycji

activeCITY budujemy w atrakcyjnej okolicy Zalewu Zemborzyckiego – u zbiegu ulic Wapowskiego i Wolińskiego (dzielnica Wrotków).

Jest to idealne miejsce do życia dla osób, które lubią aktywność fizyczną (bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura sportowa) oraz dla tych, którzy cenią spokój i chcą oderwać się od miejskiego zgiełku.

Budowa osiedla activeCity podzielona jest na III etapy.

I etap inwestycji oddaliśmy do użytku w grudniu 2020 r. – w sumie 127 mieszkań w 3 budynkach: A1, A2 i B1. Obecnie II etap jest w budowie, a III w procesie planowania.

W II etapie powstaną 3 pięciopiętrowe budynki mieszkalne, w których znajdzie się 105 funkcjonalnych mieszkań (od 1 do 5 pokoi) w metrażach od 34 do 92 m kw. z przestronnymi balkonami.

Mieszkania na najwyższym, piątym piętrze posiadają eleganckie tarasy, a na poziomie parteru zaciszne ogródki, co sprawia, że osiedle zdecydowanie wyróżnia się na tle sąsiedztwa. 

Przygotowaliśmy specjalną propozycję wyposażenia tych mieszkań w system, który zamieni je w inteligentne obiekty z możliwością zarządzania przy pomocy aplikacji. Usługa ta jest w standardzie, bez dodatkowych kosztów.

Termin odbioru mieszkań przewidziany jest na I kwartał 2023 r.

Projektując activeCITY zależało nam na tym, żeby odstępy między budynkami były na tyle duże, by mieszkańcy mogli czuć się komfortowo.

Na osiedlu pojawi się dużo zieleni, a także mała architektura, która zachęci zarówno dzieci, jak i dorosłych, do spędzania czasu aktywnie, na świeżym powietrzu – m.in. siłownia, ogrodzone boisko sportowe i przestronne patio z placem zabaw.

Do korzystania z walorów przyrodniczych oraz atrakcji rekreacyjnych kusi cała okolica Zalewu Zemborzyckiego, który jest w niedalekim sąsiedztwie naszego osiedla.

Mieszkańcy będą mieli dostęp do infrastruktury ścieżek rowerowych, parku linowego oraz niezliczoną liczbę okazji do spacerów, wycieczek rowerowych, żeglarstwa czy kitesurfingu.

Blisko osiedla activeCITY znajdują się sklepy, przedszkole, a dojazd do centrum zajmuje jedynie 15 minut.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 6.100 zł
  • WojewództwoLubelskie
  • Metrażod 26 do 92 m2
  • PowiatLublin
  • Termin oddaniaI kw. 2023
  • MiejscowośćLublin
  • Liczba mieszkań400
  • DzielnicaWrotków
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • Ulica Domeyki

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 6
Liczba apartamentów: 400
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję