Osiedle Fieldorfa

Deweloper: TBV

Opis inwestycji

Osiedle Fieldorfa to część dzielnicy Czechów, położone pomiędzy ulicami: Szeligowskiego, Związkowej a Smorawińskiego. To inwestycja idealna dla osób ceniących sobie życie w centrum miasta. Osiedle znajduje się w pobliżu Uniwersytetu Medycznego oraz innych prywatnych uczelni wyższych. Jest doskonale skomunikowane z całym miastem.

Postawiliśmy na nowoczesność, a jednocześnie utrzymujemy wysoko postawioną poprzeczkę przez wiele lat działalności w branży. Budynki będą o prostej i przyjemnej formie, a ich kolorystyka zostanie utrzymana w naturalnych odcieniach szarości i beżu. Dodatkowym atutem są częściowo przeszklone balkony oraz duże okna.

Naszym celem jest stworzenie miejsca przyjaznego dla mieszkańców, w obrębie którego będą mogli przyjemnie spędzić czas. Postawiliśmy na precyzyjnie zaplanowane zagospodarowanie terenu wokół budynków. Mnóstwo zieleni oraz dużo miejsca do odpoczynku na świeżym powietrzu to niewątpliwe atuty tego osiedla.

Tworząc nasze inwestycje dbamy o wszystkich mieszkańców. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w rozwoju dzieci stanowi ich aktywność, dlatego na terenie Osiedla Fieldorfa zaprojektowaliśmy przestronny plac zabaw.

Osiedle Fieldorfa zlokalizowane jest w dzielnicy Czechów, jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic w Lublinie. Stąd do ścisłego centrum miasta jest zaledwie 10 minut. W pobliżu Osiedla Fieldorfa znajdują się restauracje, bary, siłownie, galeria oraz kino. To świetna lokalizacja dla osób, które lubią korzystać z atutów dużego miasta.

To co ważne dla naszych mieszkańców to również możliwość bezpiecznego zaparkowania swojego auta. Z myślą o kierowcach, przy każdym z budynków dostępne będą podziemne parkingi, a także naziemne miejsca parkingowe.

W pobliżu Osiedla Fieldorfa znajduje się doskonale rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe – liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe oraz gabinety lekarskie i szpital.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoLubelskie
  • Metrażod 32 do 66 m2
  • PowiatLublin
  • Termin oddaniaIII kw. 2022
  • MiejscowośćLublin
  • Liczba mieszkań104
  • DzielnicaCzechów
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaGenerała Augusta Fieldorfa

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 104
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
TBV

TBV

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję