Osiedle Regaty

Deweloper: TBV
od 7.000 zł/m2

Opis inwestycji

Osiedle Regaty położone jest w południowej części Lublina w sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego i Lasu Dąbrowa. To cicha i spokojna okolica, oddalona od miejskiego zgiełku, po prostu idealne miejsce do życia. Tu doskonale poczują się single, pary, małżeństwa, a także rodziny z dziećmi.

Z dala od miejskiego zgiełku ale blisko do centrum miasta. Droga do centrum zajmuje tylko 15 minut, podobnie jak do Dworca PKP czy PKS.

Budynki zaprojektowane są w charakterystycznym stylu dla naszych inwestycji. Elegancki charakter zabudowy uzyskaliśmy poprzez zestawienie prostej bryły z jasną kolorystyką elewacji oraz przeszklonymi balkonami. Dodatkowym elementem dekoracyjnym są trejaże wkomponowane w balustrady.

Przestrzeń wokół naszych budynków jest precyzyjnie zaplanowana i tworzy spójną całość. Place zabaw, zieleń, miejsca do odpoczynku, wszystko to zrobione jest tak, aby mieszkańcy czuli się tutaj dobrze – zarówno ci najmłodsi, jak i ci trochę starsi.

Zawsze przywiązywaliśmy dużą wagę do aktywności najmłodszych mieszkańców naszych osiedli oraz zapewnienia im miejsca do kreatywnej i bezpiecznej zabawy. Na Osiedlu Regaty planujemy wykonać pięć placów zabaw, każdy dla innej grupy wiekowej. W pierwszej kolejności przy budynkach B1 oraz B6 powstał sprawnościowy zestaw wyposażony w zjeżdżalnie i linaria. W kolejnym etapie zaproponujemy inne strefy aktywności dla innych grup wiekowych.

Niewątpliwym atutem jest sąsiedztwo Zalewu Zemborzyckiego. To popularne wśród mieszkańców Lublina miejsce wypoczynku, gdzie latem można zrelaksować się na plaży lub uprawiać sporty wodne – popływać na kajaku, żaglówce, skuterze czy spróbować sił na nartach wodnych. Można też spędzić czas w gronie znajomych przy grillu albo też pospacerować zielonymi alejami. Teren nad zalewem Zemborzyckim wyposażony jest w jeszcze wiele innych atrakcji, tj. park linowy, Słoneczny Wrotków, czyli kompleks basenów z ze zjeżdżalniami czy place zabaw. Wielbicieli rowerów ucieszy trasa, która biegnie wzdłuż ul. Zemborzyckiej, i z jednej strony okrąża Zalew, z drugiej zaś pozwala dostać się do pozostałych dzielnic miasta.

Każdy budynek będzie posiadał kondygnację podziemną, na którą można zjechać z każdego poziomu budynku cichobieżną windą. Znajdą się tam komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe. Uzupełnieniem podziemnych parkingów będą miejsca parkingowe umiejscowione na obrzeżach osiedla. Ruch kołowy zostanie całkowicie niemal wyłączony z wewnętrznych części inwestycji, ustępując miejsca alejom spacerowym i strefom rekreacji.

W najbliższym sąsiedztwie osiedla znajdują się sklepy oraz punkty handlowo-usługowe. Przy ul. Zemborzyckiej znajduje się sklep Biedronka, przy ul. Krężnickiej jest Stokrotka, stacja paliw oraz myjnia samochodowa. Także na terenie sąsiedniego osiedla przy ul. Nałkowskich znajdują się liczne sklepy oraz punkty usługowe. Na samym Osiedlu Regaty również powstaną lokale usługowe.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 7.000 zł
  • WojewództwoLubelskie
  • Metrażod 30 do 77 m2
  • PowiatLublin
  • Termin oddaniaII kw. 2023
  • MiejscowośćLublin
  • Liczba mieszkań800
  • DzielnicaWrotków
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaZemborzycka

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 6
Liczba apartamentów: 800
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
TBV

TBV

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję