Opis inwestycji

Villa Centrum to kolejna inwestycja Olszewski Development charakteryzująca się kameralną zabudową, nietuzinkową, nowoczesną architekturą oraz doskonałą lokalizacją. Villa Centrum jest  inwestycją zlokalizowaną przy ul. Górnej w Dobrym Mieście. Niska zabudowa, na która składają się jedynie 3 kondygnacje naziemne nawiązuje do architektury willowej. Namiastką zabudowy jednorodzinnej będą mieszkania z dużymi zielonymi ogródkami, usytuowane na parterze budynku. Mieszkania na pozostałych kondygnacjach posiadają przestronne balkony. Oferta obejmuje zarówno małe mieszkania 2-pokojowe o pow. od 45 m2, jak również przestronne lokale 4-pokojowe do 77 m2 przeznaczone dla rodzin z dziećmi, łącznie 33 lokale mieszkalne. Obiekt będzie całkowicie podpiwniczony. Do dyspozycji mieszkańców będą także miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej. Dodatkowo wyznaczono 13 miejsc naziemnych przy budynku, w tym 5 miejsc dla osób niepełnosprawnych .  

Villa Centrum to funkcjonalne układy mieszkań oraz duże przeszklenia zapewniające doskonałe naturalne doświetlenie każdego zakątka mieszkania. Dodatkowo w łazience każdego mieszkania zapewniamy ogrzewanie podłogowe w każdym z mieszkań. Całość dopełnia nowoczesna architektura i odpowiadająca jej naturalna stonowana kolorystyka. Przy budowie budynku zostaną użyte najwyższej jakości materiały budowlane. Kameralny charakter inwestycji  podkreśla zieleń wokół budynku pozwalająca odetchnąć w upalne dni. Dla najmłodszych dostępny jest plac zabaw, który zachęcać będzie do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Do każdego mieszkania przynależna jest komórka lokatorska.

 

Lokalizacja

Najnowszy projekt Olszewski Development jest gwarancją doskonałej lokalizacji, innowacyjnych rozwiązań oraz najwyższej jakości. Będzie to budynek zlokalizowany nieopodal rzeki Łyna. Ogromnym atutem Villa Centrum jest jej lokalizacja, w samym centrum miasta, bliskość punktów handlowych i węzłów komunikacji miejskiej znajdujących  się w zasięgu zaledwie kilku minut. Niewątpliwą atrakcją okolicy jest znajdujący się nieopodal Stary Młyn Wodny jak i przystań kajakowa nad rzeką Łyna.

W promieniu do 1 km. od inwestycji znajdują się wszelkie niezbędne do komfortowego funkcjonowania mieszkańców obiekty, takie jak: przedszkole, szkoła podstawowa, place zabaw, szpital i ośrodki zdrowia, kościół, cerkiew, stadion miejski, biblioteka miejska, lokalne sklepy, bary.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoWarmińsko-mazurskie
  • Metrażod 43 do 78 m2
  • Powiatolsztyński
  • Termin oddaniaII kw. 2022
  • MiejscowośćDobre Miasto
  • Liczba mieszkań33
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaGórna

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 3
Liczba apartamentów: 33
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję